انجمن های تخصصی  فلش خور
محمد رویانیان : نه بازداشت شده‌ام ، نه با « بز » ارتباط دارم . - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: محمد رویانیان : نه بازداشت شده‌ام ، نه با « بز » ارتباط دارم . (/showthread.php?tid=95280)

محمد رویانیان : نه بازداشت شده‌ام ، نه با « بز » ارتباط دارم . - 30Ḱᗩᔕ - 12-03-2014

رویانیان : نه بازداشت شده‌ام ، نه با « بز » ارتباط دارم

محمد رویانیان : نه بازداشت شده‌ام ، نه با « بز » ارتباط دارم . 1

محمد رویانیان بعد از مدتی سکوت بیانیه‌ ای را صادر کرده که متن کامل آن در زیر است :

روزنامه نگاران عزیز ، اهالی محترم فوتبال و صاحبان دست‌های همیشه پشت پرده ورزش !

این جانب محمد رویانیان ، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس ، امیدوار بودم سکوتم پس از استعفا ، به پرسپولیس که روزهای حساسی را می گذراند ، کمک کند .

امیدوار بودم همه درک کنند که برخلاف برخی مدعیان ، در عمل ثابت کرده باشم که پرسپولیس را دوست دارم و آرامشش را به هر چیزی دیگری ترجیح می دهم اما نمی دانستم کسانی هستند که می توانند از همین سکوت ، ابزاری برای ضربه زدن به خود من بسازند .
باید به این دوستان بگویم زمانی که در حوزه ورزش مسئولیتی ندارم اخلاق حرفه ای حکم می کند که در این حوزه اظهار نظری نداشته باشم .
دوستان من هستم و به عنوان سربازی کوچک در نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول انجام وظیفه .

روزی که از پرسپولیس رفتم ، برخلاف عادت اغلب مدیران ، تعهد دادم که در نبودنم هم به باشگاه محبوبم کمک کنم ، در حالی که کسی از من چنین تعهدی نخواسته بود .

فقط ادعا نبود .
پیگیری ماجرای مشکلات سند اتومبیل های بازیکنان ، دیدار دوستانه با رئال مادرید ، اردوی ارمنستان ، اعلام ریز بدهی های دوران مدیریت بنده و ... وفا به عهد و پیمانی بود که با هواداران پرسپولیس بسته بودم .

در همه این روزها و هفته های پس از پرسپولیس ، تلاش کرده ام بی هیچ هیاهویی ، کاری اگر می توانم برای پرسپولیس انجام دهم، اما افسوس که کسانی هستند که سهوی یا عمدی نمی گذارند پرسپولیس در آرامش باشد .

آن ها هر روز شایعه تازه ای می سازند .
هر روز داستان عجیب و غریبی درست می کنند تا به خیال خودشان ، تصویر من را در ذهن هواداران پرسپولیس مخدوش کنند .

شایعه کرده اند که من بازداشت شده ام .

شایعه کرده اند که دلیل این بازداشت ارتباط بنده با پرونده ب . ز بوده است .
امیدوارم لازم نباشد برای رد این ادعاها مجبور شوم هر روز  بیانیه بنویسم یا با رسانه ها گفت و گو کنم .
امیدوارم دوستانی که این شایعات بی اساس را می سازند و منتشر می کنند ، کمی انصاف داشته باشند .
امیدوارم آن ها به تبعات چنین شایعاتی فکر کنند .

ایران اسلامی عزیز ، قانون دارد ، قضات محترم قوه قضاییه محترم با دقت و جدیت هر پرونده ای را بررسی می کنند .

من خود 35 سال ضابط قوه قضاییه بوده و هستم من بهتر از هر کس می دانم این قوه مظهر پاکی ،‌ درستی و عدالت است .

کسی ادعایی اگر دارد ، می تواند از مجاری قانونی پیگیری کند ، همان گونه که بنده این حق را برای خود قائلم که از این پس، شایعه سازان و شایعه پراکنان را به دست قانون بسپارم .

تردید نکنید که برعهدی که با پرسپولیسی های بزرگوار بسته ام ، وفادار خواهم ماند .

تردید نکنید که اجازه نخواهم داد با شایعه سازی درباره من به پرسپولیس ضربه بزنند .

امیدوارم این آخرین بار باشد که مجبور می شوم در رسانه ها به اتهاماتی از این دست پاسخ دهم .

یا حق

سرباز کوچک نظام جمهوری اسلامی ایران، محمد رویانیان

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار ورزشی و حواشی ورزشی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد رویانیان : نه بازداشت شده‌ام ، نه با « بز » ارتباط دارم . 1