انجمن های تخصصی  فلش خور
عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی (/showthread.php?tid=92675)

صفحه‌ها: 1 2

عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ - 02-03-2014

با شروع برنامه «کافه سوال» تلویزیون این روزها بحث عمل های زیبایی کهبازیگران زن ایرانی که از این عمل های زیبایی استفاده کرده اند بسیار داغ شده است. بسیاری از بازیگران مخالف این جراحی ها هستند و بسیاری دیگر موافق اما نکته جالب برخی از بازیگرانی هستند که با وجود عمل های جراحی فراوان، امروز با این جراحی ها مخالف هستند.
عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی 1
بعد از صحبت‌ های جنجالی بازیگر مشهور سینما و تلوزیون "پرستو صالحی" در برنامه زنده تلویزیونی، نیوشا ضیغمی هم به جمع مخالفان عمل‌ های جراحی زیبایی پیوست و کاملا مخالف است این موضوع.
این بازیگر که به مدد همین جراحی‌ها تغییرات چمشگیری در چهره‌اش دیده می‌شود در گفت‌وگویی با «حاشیه» در واکنش به عمل‌های جراحی زیبایی گفته است: من متنفرم از اینکه همه در خیابان شبیه هم شده‌اند و یک شکل به‌نظر می‌رسند. اگر ایراد بدی در چهره باشد باید با جراحی برطرف کرد اما اغراق در هر چیز نامطلوب است.
HeartHeartHeart

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - alireza-1377 - 02-03-2014

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه جنجالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چشمام از کاسه زد بیرون
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایTongue

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ - 02-03-2014

(02-03-2014، 20:19)alireza-1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه جنجالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چشمام از کاسه زد بیرون
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایTongue
کوفته***خب جنجالیه دیگه نمیبینی قیافش 180 درجه تغییر کرده؟؟؟:cool:HeartHeart

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - mo0ozhi - 02-03-2014

چی بود...چی شد....Big Grin

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - hanieyh - 02-03-2014

خيلي از اولش قشنگ تو شده ممنون:N56:

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - ♥♥♥ツnazgoOlツ - 02-03-2014

اما من فکر میکنم قبل عملشون هم زیبابودندSleepy

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - رومینا اتیش پاره 2 - 02-03-2014

ارایش چی کارا که نمیکنه Smile

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ - 03-03-2014

(02-03-2014، 22:24)رومینا اتیش پاره 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارایش چی کارا که نمیکنه Smile
آرایش نیست که عمله از توک پا تا فرق سرش رو عمل کرده:cool:Heart

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - شکوفه2 - 04-03-2014

نه بابا یه دماغو بیشتر عمل نکرده که همچین شلوغش کردین2i8d

RE: عکس های جنجالی پیش از عمل نیوشا ضیغمی - m.r.gomez - 11-03-2014

هاااااااااااااااااااا
ن بابا ب خودم امیدوار شدم ..

یادش بخیر اون روزا دستامو میگرفتی و با هم تو خیابون میچرخیدیم تموم عشقت من بودم. امضا :فرقون