انجمن های تخصصی  فلش خور
مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس (/showthread.php?tid=79687)

صفحه‌ها: 1 2 3

مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - ஐற£ℒἶ†дஐ - 08-01-2014

ارمین روز سه شنبه در FAN PAGE خودش اعلام کرد که PMC از پخش ویدئو صدامو داری اجتناب کرده که به شرح زیر است:

در مورد ویدئو "صدامو داری" شبکه PMC از ما خواست تا شعر و ویدئو رو سانسور کنیم که برای من این کار توهین به شور مخاطبام هست و به هیچ عنوان هم اجازه سانسور و تعیین تکلیف به هیچ رسانه‌ای نمیدم و فقط شما مخاطبام هستید که با نظرات و نقد‌هاتون میتونید تو کارام تاثیر گذار باشید
در مورد ویدئو "صدامو داری" شبکه PMC از ما خواست تا شعر و ویدئو رو سانسور کنیم که برای من این کار توهین به شور مخاطبام هست و به هیچ عنوان هم اجازه سانسور و تعیین تکلیف به هیچ رسانه‌ای نمیدم و فقط شما مخاطبام هستید که با نظرات و نقد‌هاتون میتونید تو کارام تاثیر گذار باشید

مشکل ارمین 2AFM  درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس 1

و همچنین افزود:
اگر احساس می کنید انتقاد یا پیشنهادی نسبت به رسانه ی PMC و مسئولین این شبکه دارید ، دستور بفرمایید تا صبح اول وقت شماره شبکه رو در اختیارتون بزارم

در مقابل شبکه PMC هم این واکنش را نشون داد که با اعتراض شدیدی روبرو شد مخصوصا در همین مورد

مشکل ارمین 2AFM  درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس 1

و

که این شبکه پس از گذشت چند ساعت این پست ها را پاک کرد خودشون هم فهمیدن نمی تونن هیچ غلطی بکنن چون بیشتر مردم نا راضی بودن

واکنش ارمین پس از حذف این پست:

دم AMIR TATALOO گرم دم سامی بیگی گرم دم Erfan و سوگند هم گرم، این چه حرفیه که می‌گید ما شما هارو مطرح کردیم ؟
چرا پست تتون که گذاشتید رو پاک کردید، خوب یه عذر خواهی‌ کنید حد عقل، نکنه ZedBazi و YAS و حصین و Hossein Tohi Hichkas و ...
هم شما مطرح کردید؟
دم همه بچه‌های موزیک گرم که اگه نبودید اینا اصلا وجود نداشتن
اینا با بزرگای موزیک نبودن مگه مخاطبم داشتید؟ —

حالا اگه می تونید و دسترسی دارید شما هم برید اعتراضAngry

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - ஐற£ℒἶ†дஐ - 08-01-2014

یعنی ارمین اصن طرفدار ندارهHuhcryingcryingcryingcrying
خو نظر بدید دیگهAngry

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - fardin12 - 08-01-2014

وايHuhHuhHuh

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - இFATEMEHஇ - 08-01-2014

من من من من من من من طرفدارشم و خودم کلیپشو دانلود کردم!HeartHeartHeart

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - ♥melani - 08-01-2014

خودم طرفدارشمHeartHeartHeartHeartHeartHeart

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ - 08-01-2014

منم طرفدارشم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - ッツ محمـב هـاבے ツッ - 12-01-2014

طرفدار پروپاقرصش درخدمت شماست شما بگید چیکارکنیم همون کارو میکنیمBig Grin

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - alireza..... - 12-01-2014

چی شده ؟

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - ✘PETER✘ - 12-01-2014

بزن دست قشنگه روBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: مشکل ارمین 2AFM درباره ویدئو صدامو داری با*** طرفدارای ارمین بیاین داغ داغ+سپاس - بیتا خانومی* - 15-01-2014

قربون ارمین برم.کی گفته طرفدار نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart