انجمن های تخصصی  فلش خور
اگه می تونی نخند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: اگه می تونی نخند (/showthread.php?tid=69423)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

اگه می تونی نخند - jaid - 15-11-2013

تو جاده داری میری که تابلوخطر ریزش کوه زده خو الان چی کارباید بکنیم؟بریم؟نریم؟چراغ روشن بریم یاخاموش بریم؟پیاده شیم هل بدیم فوش بدیم؟ به نظر من بهتر بود می نوشتن :برو اما اگه کوه ریخت روت زنده موندی نیای زر بزنی.             

این یکی واقعی یه 

یه استاد داشتیم هروقت میومد به دخترا تیکه مینداخت البته به غیر از من    به دلایلی از من حساب می برد.این دختراهم تصمیم گرفتند هر وقت استاد تیکه انداخت ازکلاس برن استادم فهمید جلسه ی بعد استاد دیر اومدوبرای توجیح تا خیرش گفت:داشتم از انقلاب می اومدم دیدم یه صف طولانی از دختراست رفتم پرسیدم:این جا چه خبره؟گفتن با کارت دانشجویی شوهرمی دن.این دخترا پا شدن برن که استادگفت:کجا میرید وقتش تموم شد تا ساعت10بود

یکی از فانتزیام اینه که وقتی عاقد میگه: ایا وکیلم؟ بپرم بگم نه تو عاقدی

یکی از تفریحاتم تو مهمونی یا اینکه به طرف بگم زیپت بازه شما هم امتحان کنید طرف یهو 5 کیلو کم می کنه.
اقا پسر هایی که می گن زنا همشون مثل همن به من بگن خدا وکیلی می خوام بدونم بین خاله شادونه وجنیفر لوپزوالنازشاکردوست چه شباهتی وجود داره
بدوبدو خودمو به اتوبوس رسوندم راننده می گه می خوای سوار شی میگم:په نهپه می خوام سفر خوشی براتون ارزو کنم

بزن اون سپاس قشنگ روHeartTongue

RE: اگه می تونی نخند - ترانه95 - 15-11-2013

خخخخخخخخخخخ مرسی

RE: اگه می تونی نخند - jaid - 15-11-2013

قابل شما رو نداره بازم می ذارم

RE: اگه می تونی نخند - LIGHT - 22-11-2013

فقط ایندفه که داری میزاری یکم منظم تر بزار ... مرسی

RE: اگه می تونی نخند - samarajabi - 22-11-2013

(15-11-2013، 22:25)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو جاده داری میری که تابلوخطر ریزش کوه زده خو الان چی کارباید بکنیم؟بریم؟نریم؟چراغ روشن بریم یاخاموش بریم؟پیاده شیم هل بدیم فوش بدیم؟ به نظر من بهتر بود می نوشتن :برو اما اگه کوه ریخت روت زنده موندی نیای زر بزنی.             

این یکی واقعی یه 

یه استاد داشتیم هروقت میومد به دخترا تیکه مینداخت البته به غیر از من    به دلایلی از من حساب می برد.این دختراهم تصمیم گرفتند هر وقت استاد تیکه انداخت ازکلاس برن استادم فهمید جلسه ی بعد استاد دیر اومدوبرای توجیح تا خیرش گفت:داشتم از انقلاب می اومدم دیدم یه صف طولانی از دختراست رفتم پرسیدم:این جا چه خبره؟گفتن با کارت دانشجویی شوهرمی دن.این دخترا پا شدن برن که استادگفت:کجا میرید وقتش تموم شد تا ساعت10بود

یکی از تفریحاتم تو مهمونی یا اینکه به طرف بگم زیپت بازه شما هم امتحان کنید طرف یهو 5 کیلو کم می کنه.
اقا پسر هایی که می گن زنا همشون مثل همن به من بگن خدا وکیلی می خوام بدونم بین خاله شادونه وجنیفر لوپزوالنازشاکردوست چه شباهتی وجود داره
بدوبدو خودمو به اتوبوس رسوندم راننده می گه می خوای سوار شی میگم:په نهپه می خوام سفر خوشی براتون ارزو کنم

eftezah bod
Big Grin

RE: اگه می تونی نخند - samira malik - 22-11-2013

یعنی امضاتو دوس دارم........Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: اگه می تونی نخند - 30Ḱᗩᔕ - 22-11-2013

خوب نبود Undecided

RE: اگه می تونی نخند - jaid - 25-11-2013

(22-11-2013، 18:43)samarajabi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2013، 22:25)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یکی واقعی یه 

eftezah bod
Big Grin
سعی می کنم بهتر بذارم و در ضمن اگر افتضاه بود شما به بزرگی خودت ببخش

RE: اگه می تونی نخند - k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e - 25-11-2013

خیلی عالی بود.بازم از این کارا بکن!!!

RE: اگه می تونی نخند - آناهیتا جوووووون - 25-11-2013

خخخخخخخخخخخخخخ مرسی