انجمن های تخصصی  فلش خور
مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس (/showthread.php?tid=67375)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - Apathetic - 03-11-2013

مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 1

لین گریگوری»  مادر یک فرزند 56 ساله اهل Poole در Dorset بعد از رنگ کردن موهایش بدنش به این ماده شیمیایی واکنش نشان داد و علائم وحشتناک ناشی از حساسیت به رنگ مو از خود نشان داد که شبیه آبله و تاول هستند.
مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 1
او از رنگ موی مارک Schwarzkopf استفاده کرده و حتی 48 ساعت قبل آن را روی پوستش تست کرده بود.
لین می گوید در گذشته های خیلی دور موهایم را رنگ کرده بودم که الان زیاد در خاطرم نیست. اما الان موهایم سفید شده بود و می خواستم آنها را رنگ کنم. من مجبور شدم موهایم را کوتاه کنم تا این موهای رنگ شده با گردنم تماس نداشته باشد و بیشتر از این اذیتم نکند. دیگر هیچ وقت موهایم را رنگ نمی کنم.

حساسیت او به قدری شدید بود که دکتر برایش استروئید تجویز کرد و هشت هفته تا بهبودی طول کشید. سوزش و دردش به قدری شدید بود که نه می توانست به سر کار برود و نه در خانه بخوابد.
حالا خانم گریگوری می خواهد از شرکت Schwarzkopf شکایت کند. او می گوید قبلا هم از این مارک استفاده کرده بود ولی مشکلی نداشته.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - Ѧℳℐℝ - 13-11-2013

ایییییییییییییییییییییییییییییییییggre

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - Andrea - 14-11-2013

چقدر چندش آوره عکسه وای
حتما رنگه تقلبی بوده دیگه

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ - 14-11-2013

وآی اسمش چقد بآحآله ..

خآنم گریگوری !!

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - Navisa. - 14-11-2013

اخ بيچارهSad

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - k1.. - 14-11-2013

حالم به هم خورد

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ - 14-11-2013

چه بدConfusedcrying

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ - 15-11-2013

HuhHeart

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - ''HeisEnbErg'' - 03-12-2013

UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

RE: مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس - JKOOB - 03-12-2013

یا عیسی SadSad