انجمن های تخصصی  فلش خور
بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم (/showthread.php?tid=67088)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - پاستیل خرسی - 24-10-2014

(01-11-2013، 14:36)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب؟؟
خوبه؟؟؟چه قدر خوبه؟؟؟؟اونقدر خوبه که وقتی چادر داری یا شالت جلو هستش بهت میگن (چه دختره نجیبی)ولی نمیدونن خیلی از اینهایی که خودشونو با حجاب جلوه میدن از زیر خرابن؟؟؟و وقتی شالت عقب باشه یا نخوای چادر بر سر کنی بهت میگن (تو مایه ی ننگ جامعه هستی؟؟؟تو بی عفتی؟؟؟؟؟؟تو نجیب نیستی؟)اینه؟؟؟این حجابیه که شما و پیروانتون همیشه ازش دم میزنید؟؟؟؟

میخوام بگم بدون داشتن حجاب هم میشه نجیب بود و طرز فکرتون اشتباهه چون از همون اول اشتباه توی مغزتون فرو کردن
شاید همه ی اون بی حجاب ها هم نجیب نباشن ولی خیلی هاشون پاکتر از کسایی هستن که فقط دماغ و چشماشون را از چادر میزارن بیرون

اصلا نجیب بودن برای شما معنای دیگه داره...

کلا بحثت اشتباهه و آخرش هم منجر به دعوا و کینه دوزی میشه چون از این بحثا زیاد داشتیم که هیچکودوم عاقبت خوشی نداشتن...

دیگه خسته شدم ازبس درباره ی اینجور چیزا نوشتم...واقعا خستم

درهر صورت عقیده ی دیگران برام محترمه تا وقتی عقیدشون آسیبی به جامعه نزنه و عقیده ی منم براشون محترم باشه در غیر این صورت...

جناب شما هیچ حقی ندارین که درباره همه خانم های چادری این جوری صحبت این طرز صحیت اصلا درست نیست
البته فک کنم قبول داشته باشید که واقعا بعضی از دخترای ما واقعا بی حیا و مایه نگ جامعن

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - سرباز خدا - 24-10-2014

(24-10-2014، 20:05)پاستیل خرسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2013، 14:36)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب؟؟
خوبه؟؟؟چه قدر خوبه؟؟؟؟اونقدر خوبه که وقتی چادر داری یا شالت جلو هستش بهت میگن (چه دختره نجیبی)ولی نمیدونن خیلی از اینهایی که خودشونو با حجاب جلوه میدن از زیر خرابن؟؟؟و وقتی شالت عقب باشه یا نخوای چادر بر سر کنی بهت میگن (تو مایه ی ننگ جامعه هستی؟؟؟تو بی عفتی؟؟؟؟؟؟تو نجیب نیستی؟)اینه؟؟؟این حجابیه که شما و پیروانتون همیشه ازش دم میزنید؟؟؟؟

میخوام بگم بدون داشتن حجاب هم میشه نجیب بود و طرز فکرتون اشتباهه چون از همون اول اشتباه توی مغزتون فرو کردن
شاید همه ی اون بی حجاب ها هم نجیب نباشن ولی خیلی هاشون پاکتر از کسایی هستن که فقط دماغ و چشماشون را از چادر میزارن بیرون

اصلا نجیب بودن برای شما معنای دیگه داره...

کلا بحثت اشتباهه و آخرش هم منجر به دعوا و کینه دوزی میشه چون از این بحثا زیاد داشتیم که هیچکودوم عاقبت خوشی نداشتن...

دیگه خسته شدم ازبس درباره ی اینجور چیزا نوشتم...واقعا خستم

درهر صورت عقیده ی دیگران برام محترمه تا وقتی عقیدشون آسیبی به جامعه نزنه و عقیده ی منم براشون محترم باشه در غیر این صورت...

جناب شما هیچ حقی ندارین که درباره همه خانم های چادری این جوری صحبت این طرز صحیت اصلا درست نیست
البته فک کنم قبول داشته باشید که واقعا بعضی از دخترای ما واقعا بی حیا و مایه نگ جامعن

با این جور افراد بحث نکنید
به قول خدا دلاشون مریضه
ایشون دلشون میخواد با یکی ازدواج کنن که ازاد باشه
یا دوست دارن خواهر و یا ناموسشون ازاد بگردن
چی کار به کار دختر مردم دارن
بذاره ناموس خودش راحت بگرده

والا تا ازادی برای دختر مردمه
همه میگن باید ازاد باشه
به ناموس خودشون میرسه باید اجباری باشه

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - ραяα∂ιѕє- - 25-10-2014

حجاب بحث نمی خواد یه خداست یه تو
می خوای حجاب داشته باش می خوای نداشته باش منم گزینه ی شماره دو رو انتخاب کردم
واقعا متاسفم خدا هیچ کاری با بی حجابا نداره بعد تو اصفهان دارن رو صورتای قشنگ مردم اسید می پاشن والا صد رحمت به داعش
اخه عزیز من خدا یه قیافه ی قشنگ به یه دختر داده به توچه که صورته قشنگشو با اسید تا اخر عمر داغون میکنی
بعد کی میره سمت با حجابی اخه
حالا بگذریم خودم بی حجابم درحد تیم والیبال
پسرا تیکه می ندازن حال میکنم موشکلیه نه اخه به توشه هان؟
ولی خدا لعنت کنه که رو صورتای قشنگ دخترا اسید می پاشن اینجا دین اسلام خب پس چرا حجاب زوریه والا اگه مردم بهشون بگی بی حجاب بشن بهتره تا اینکه یکی روسریش داره از کلش می افته خو چرا میزاره اون الان
سپاس بدید اگه موافقیــــــــــــد

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - سرباز خدا - 25-10-2014

(25-10-2014، 14:44)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب بحث نمی خواد یه خداست یه تو
می خوای حجاب داشته باش می خوای نداشته باش منم گزینه ی شماره دو رو انتخاب کردم
واقعا متاسفم خدا هیچ کاری با بی حجابا نداره بعد تو اصفهان دارن رو صورتای قشنگ مردم اسید می پاشن والا صد رحمت به داعش
اخه عزیز من خدا یه قیافه ی قشنگ به یه دختر داده به توچه که صورته قشنگشو با اسید تا اخر عمر داغون میکنی
بعد کی میره سمت با حجابی اخه
حالا بگذریم خودم بی حجابم درحد تیم والیبال
پسرا تیکه می ندازن حال میکنم موشکلیه نه اخه به توشه هان؟
ولی خدا لعنت کنه که رو صورتای قشنگ دخترا اسید می پاشن اینجا دین اسلام خب پس چرا حجاب زوریه والا اگه مردم بهشون بگی بی حجاب بشن بهتره تا اینکه یکی روسریش داره از کلش می افته خو چرا میزاره اون الان
سپاس بدید اگه موافقیــــــــــــد

هر چی میشنوید باور نکنید
اسید پاشی ها کار مذهبی ها نیست
تهمت نزنید

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - ραяα∂ιѕє- - 25-10-2014

چرا عزیز کار مذهبیاست شما هم همش به مسیحیا و دین های دیه تهمت نزنید یکمم اخبار ببینید بد نیست عکساشونم دیدم مصابحشونم دیدم

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - سرباز خدا - 25-10-2014

در حق ما لطف زیادی میکنید ما رم در جریان بذارید
تهمت زدن شاخ و دم نداره
شایعه پراکنی چیه؟
لطف کنید عکس و فیلماشو بیارید و گرنه بیخود حرف در نیارید و تهمت نزنید

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - پری استار - 25-10-2014

هرچیزی به اندازش خوبه حتی حجاب

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - *محمد طاها* - 16-11-2014

(25-10-2014، 15:42)پری استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر
هر چیزی کاملش خوبه
هرچیزی به اندازه ای که خدا گفته خوبه حتی حجاب
چرا ما حرف خدارو بزاریم کنار و حرف بندش رو گوش بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - سرباز خدا - 16-11-2014

(16-11-2014، 16:23)*محمد طاها* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 15:42)پری استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر
هر چیزی کاملش خوبه
هرچیزی به اندازه ای که خدا گفته خوبه حتی حجاب
چرا ما حرف خدارو بزاریم کنار و حرف بندش رو گوش بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه ازت خواهش کنم ننویسی
واقعا از سر تعصب حرف میزنی
این حدیث پیامبر رو شنیدی
سخت نگیر و اسان بگیر

RE: بیان درباره ی حجاب بحث کنیم - *محمد طاها* - 16-11-2014

خب باشه
اصن من با کسی کار ندارم هرکسی مخواد هر جوری بگرده بگرده
ولی من عقایدمو عوض نمیکنم