انجمن های تخصصی  فلش خور
درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) (/showthread.php?tid=62635)

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - 30Ḱᗩᔕ - 19-04-2014

پلیز :

♋ ỗḆᾔỗẌḯỗῢṢ ♋

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ - 19-04-2014

میشه لدفن اسم منم درست کنین AlONE G!Rlcrying

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ƒяσzєη ℓσνє - 19-04-2014

فـعـلـا مـنـصـرفـ شـدم

بـبـخـشـیـد

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ツClas$i☪ J☯ ツ - 20-04-2014

ツClas$i☪ J☯ ツ

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ارش سلوکی - 20-04-2014

سلام لتفا اسم منو به
فامیل دور
تغییر بدید
لطفا
اگه زحمت نمیشه
ممنون از سایت زیبا جذاب و دوست داشتنیتون
ممنونHeartHeartHeartHeartHeart

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ƒяσzєη ℓσνє - 21-04-2014

(20-04-2014، 22:29)ارش سلوکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام لتفا اسم منو به ارش عاشق تغییر بدید
لطفا اگه زحمت نمیشه
ممنون از سایت زیبا جذاب و دوست داشتنیتون
ممنونHeartHeartHeartHeartHeart

شمآ شرآیط رو ندارید

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - # αпGεʟ - 21-04-2014

✿ღ✿Beauty G!Яlღ
تغییر بدید.

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ×ThundeRBolT× - 21-04-2014

تو رو خدا اسممو همون امیرحسین@ بذاریــــــــــــن

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - MOHSENEBRAHIMI - 21-04-2014

(21-04-2014، 13:34)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو خدا اسممو همون امیرحسین@ بذاریــــــــــــن
آقا صابر من کاری ندارم ولی واقعا اشتباهی این نام عوض شده.

فکر کنم امکان تغییر وجود نداشته باشه ولی امکان بازگرداندن باید وجود داشته باشه.

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - Thyme - 21-04-2014

(17-04-2014، 13:30)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2014، 20:15)love you**** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 13:16)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 8:25)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2014، 11:20)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدلش فرق داره جستجو کردم 4 بار

Kho ma kur nistim sharayeto mibinim lazem nis ye karbare adi bema bege
ke masalan begi ta modir ya nevisandat konan
pachekharit to halgham
شما مدیر این بخش شدی ؟؟
یا قراره مدیر شی !؟
آخه خیلی تو این بخش فعالیت میکنی !!
قضیه چیه ؟؟
انقدر مدیرا سرشون شلوغه که کاربرای عادی باس جواب بدن ؟؟
:O

میدونم که مدیر یا نویسنده نیستم ولی دوست داریم اطلاعاتمو در اختیار کاربران بزارم
و آنها رو راهنمایی کنم

(13-04-2014، 13:16)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 8:25)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2014، 11:20)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

pachekharit to halgham
شما مدیر این بخش شدی ؟؟
یا قراره مدیر شی !؟
قضیه چیه ؟؟

میدونم که مدیر یا نویسنده نیستم ولی دوست داریم اطلاعاتمو در اختیار کاربران بزارم
و آنها رو راهنمایی کنم

pachekharit to halgham
شما مدیر این بخش شدی ؟؟
یا قراره مدیر شی !؟
قضیه چیه ؟؟

و آنها رو راهنمایی کنم

Ma kor nistim va sharayeto mibinim
lazem nakarde ye karbare adi bema bege
fek mikoni bain karat mituni modir ya nevisande shy?
pache kharit to halgham

پس اگه مشکل دارید باشه منم هیچی نمیگم ولی قصدم توهین و ناراحت کردن شما رو نداشتم.وفقط داشتم کاربران رو راهنمایی میگردم

نه عزیزمـــــ
کسی مشکلی ندارع...
ولی ای کاش میشد مدیرای این بخش بیشتر رسیدگی کنن...
وگرنه بحث راهنمایی کردن شما نیس که...
کار شما خیلیم خوبـــــه!
=)