انجمن های تخصصی  فلش خور
روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) (/showthread.php?tid=60580)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - ✘Miss maryam✘ - 24-09-2013

روش هاي نوشتاري :
1. نوشتن روي كف پا ، پس كله ، پشت گوش و ...
2. نوشتن و لوله كردن تقلب و جاسازي آن در حفره هاي مختلفي از جمله بيني ، دهن ، گوش ، فك پايين ، دريچه آئورت ، ...
3. نوشتن پشت لباس و یا درون پالتو و یا مانتو !

روش هاي باكلاس :
1. استفاده از ماشين حساب مهندسي
2. استفاده از موبايل
3. استفاده از آيينه ، فيلم ، عكس ، ...

روش هاي بي كلاس:
1. شيره ماليدن بر سر يكي از بچه درس خون ها
2. خم كردن سر به روي ورقه ي طرف به صورت تابلو
3التماس به ناظر امتحان :|
. روش آدامس : کاغذی رو به اندازه ١۵در ۴ سانتی متر برش بدین مطلب رو ریز با مداد بنویسین (عنوان هر مطلب با رنگ متفاوت باشه ) . بعد یه سانت یه سانت تاش کنین ولی نباید مثل بادبزن بشه باید دقیقا هم اندازه آدامس اوربیت بشه .

عملکرد : این کاغذ لوله شده رو وقتی دبیر نشسته و رو برگه دید نداره یا وقتی جامدادیتون به حالت عمود روی میزه بذارین روی میز و به آرامی بازش کنین و رونویسی کنین .

اخطار : درصورتی که معلم مشکوک شد که چی دستتونه فوری تاش می کنین و می ندازین توی دهنتون به عنوان آدمس حتی اگه معلم بگه بندازش میتونین قورتش بدین !

٢ . روش چشم سوم : دونفره است . وقتی می خواین کتاب باز کنین زیر میز و دبیر همش بهتون مشکوکه (از قبل با بغل دستی هماهنگ کنین ) یکیتون باید چشم سوم اون یکی باشه یعنی وقتی نفر اول کتاب باز می کنه شما به جای اون به دبیر زل می زنین که اگه دبیر بغل دستیتونو دید یا مشکوک شد فوری به بغل دستی آلارم بدین . آخرشم مطلبو از همون بگیرین .

خطر : از قبل باید روی لرزیدن دست و از جا پریدن بغل دستیتون کار کنین که دبیر اومد جلو جا نخوره .

٣ . روش تغییر مسیر : اگه میزای آخر می شینین از قبل با بچه های میز جلو هماهنگ کنین درصورتی که دبیر همش وایساد کنار نیمکتتون شما با ۴ تا سرفه بهشون علامت می دین و اونا با پرسیدن سوالای الکی و وقت گیر از دبیر مسیر حرکت دبیر رو تغییر می دن و شما می تونین دور از چشم دبیر تقلب های دیگه رو انجام بدین .

خطر :صبر نکنین همین که دبیر روشو کرد به سمت جلوییها تقلب کنی.

۴ . روش zoom : مثل روش بالاست . شما می خواین یه چیزی از برگه بغل دستی بنویسین باهاش هماهنگ می کنین که از دبیر یه سوال بپرسه و بهش زل بزنه در آن واحد که داره از دبیر سوال می پرسه برگه اش رو کج می کنه تا شما بتونین از روش بنویسین .

خطر : اگه یه لحظه چشم دبیر حرکت کرد به اطراف بغل دستیتون باید به شما علامت بده تا به برگه اش نگاه نکنین مثلا به کفشتون آروم لگد بزنه یا برگه اش رو بخوابونه .

5 .روش خط کش : پشت خط کشی که امکان پاک کردن نوشته های مدادی رو داره تقلب بنویسین . یا با اون شماره سوالی رو که نمی دونین بنویسین بدینش به هرکی که بلده تا جوابشو بنویسه بده بهتون

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - kourosh A - 24-09-2013

اینا همش تابلو بازیه من درسخونم ولی یه روش دارم که بغل دستیم میکرد
رو کاغذ بنویس بزار تو جورابت بعد موقع امتحاد پاتو بزار رو پات اون کاغذو بخون
البته یکی از روش های بی کلاسه ولی جواب میدهSleepySleepySleepy

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - ✘Miss maryam✘ - 24-09-2013

(24-09-2013، 15:39)kourosh A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا همش تابلو بازیه من درسخونم ولی یه روش دارم که بغل دستیم میکرد
رو کاغذ بنویس بزار تو جورابت بعد موقع امتحاد پاتو بزار رو پات اون کاغذو بخون
البته یکی از روش های بی کلاسه ولی جواب میدهSleepySleepySleepy

اینم یک نوعشSmile

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - mohsen9898 - 24-09-2013

دستت درد نکنه

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - ✘Miss maryam✘ - 24-09-2013

(24-09-2013، 15:59)mohsen9898 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستت درد نکنه

خواهش

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - sefidbarfy - 24-09-2013

به نظر من روش اخر از همش بهتره مرسی عزیزمSmileSmileSmile

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - ارتادخت - 01-10-2013

این همه تلاش کنم رو نویسی کوچیک نویسی خطی خطی کردن دست و پا پوشیدن لباس های مسخره و..................... خو عین ادم میرم می شینم درس می خونم............. دزدی هم نمی کنم..................SleepyAngelBig Grin:cool:IdeaWink

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - مریم جوون - 08-10-2013

سپاس می خوامSleepy

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - JonZ - 09-10-2013

mrc

RE: روش های مختلف تقلب(ورود بچه کتاب خوریا به قول خودمون خرخون ممنوع) - amirali * - 09-10-2013

چه باحال ممنون