انجمن های تخصصی  فلش خور
هک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: نرم افزار های ساخت بازی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: ساخت، ویرایش و -- بازی ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- موضوع: هک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من (/showthread.php?tid=58275)

صفحه‌ها: 1 2

هک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - ESSE BLACK - 15-09-2013

سلام 
میخواستم امروز یکی از روش های Hک بازی shellshocklive رو بهتون معرفی کنم که راحت ترین راحش هم همینه
کمی در مورد بازی شل شاک لایو.بازی انلاین تانکی بسیار زیبا که پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید

خوب اولین کار دانلود نرم افزار Shell Shock Live Hack هستش که تو اینترنت پیدا میشه .فقط کافیه اسم برنامه رو تو اینترنت سرچ کنی
برنامه نیازی به نصب نداره فقط باید فلش پلیر بر روی سیستمتون نصب باشه
بعد از دانلود برنامه رو باز میکنید و به وسیله ی فلش پلیر به سایت شل شاک وارد میشید 

خوب وقتی با برنامه وارد میشید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من 1 در واقع به این صفحه مواجه میشید که همون صفحه ی Hک هست

خوب باید بگم کار با این برنامه بسیار راحته ولی من توضیح میدم تا با مشکلی برخورد نکنین
همونطور که میبینین بازی با قبل فقط یه تفاوت کرده و اونم این که چهار گزینه در سمت راست ظاهر شده
اولین گزینه بنزین رو پر میکنه
دومین گزینه نوبتت رو اتمام میکنه و به نفر بعدی میده(در بعضی مواقع واقعا به کار میاد)
سومین گزینه هم با هر بار کلیک کردن 15 ثانیه به وقتت اضافه میکنه
و اما گزینه اخر یا همون گزینه ی پایینی که مهم ترین کار برنامه هستش و با هر بار کلیک کردن به شما 10 امتیاز و 1 اکس پی میده
به همین راحتی از بازی کردن لذت ببرید
نکته: در نظر داشته باشین که اگر بیشتر از 28 بار در هر دور بازی گزینه ی چهارم یا همون امتیاز گرفتن رو بزنین از بازی کیک میشین
خوب این اولین و ابتدایی ترین روش Hک بازی بود اما روش های حرفه ای و پیشرفته که خیلی کارا میشه باهاش کرد اگه این پست با استقبال خوبی رو به رو شد حتما براتون میزارم

اینجا جاش نیست که روش های بیشتری رو بگم اما اگه مورد قبول بود چشم همینجا میزارم.روش هایی مثه مشکی کردن تانک.انتخاب تانک قفل.انتخاب مپ قفل.انتخاب تیرهای قفل که باید براشون پول بدی ولی بصورت مفتی بدستتون میاد.تیر بی نهایت و . . . .
راستی اگه عجله داشتین و میخواستین روش های حرفه ای رو یاد بگیرین میتونین بهم پ خ بدید

حتما لطفا 3پاس رو بفشارBig GrinBig Grin

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - seleana gomz - 16-09-2013

بازیش نکردم و نخوندمش ولی دلم برات سوخت ایم یه نظر حالا بگو نظر سنجی:1

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - kaeen - 02-04-2014

آقا جان بسه کپی بعدش خواهشا این چیزای قدیمیو دیگه بین همه پخش نکنید(درسته قدیمیه ولی خیلیا خبر ندارن)شل شاک 1 همه نوع هکشو من بلدم Hک همه نوع تیر Hک باد Hک تانک
هک رنگ تانک Hک مپ Hک رنگ مپ خلاصه...

فقط این شل شاک 2 کمتر باگ داره من هنوز چیزی پیدا نکردم شما اگه پیدا کردید لطفا خبر بدید

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - ESSE BLACK - 04-04-2014

(02-04-2014، 23:50)kaeen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا جان بسه کپی بعدش خواهشا این چیزای قدیمیو دیگه بین همه پخش نکنید(درسته قدیمیه ولی خیلیا خبر ندارن)شل شاک 1 همه نوع هکشو من بلدم -- همه نوع تیر -- باد -- تانک
هک رنگ تانک -- مپ -- رنگ مپ خلاصه...

فقط این شل شاک 2 کمتر باگ داره من هنوز چیزی پیدا نکردم شما اگه پیدا کردید لطفا خبر بدید
اولندش تو که میگی کپی کردم اسم جایی که کپی کردم رو بگو
دومندش حرف الکی نزن تو که میدونی برو بسلامت واسه کسی گذاشتم که نمیدونه 
3 ساعت نشستم تایپ کردم حالا حرف الکی هم میزنه.حیف وقتی که گذاشتم

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - kaeen - 21-04-2014

(04-04-2014، 12:27)(نیرو وحش) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2014، 23:50)kaeen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا جان بسه کپی بعدش خواهشا این چیزای قدیمیو دیگه بین همه پخش نکنید(درسته قدیمیه ولی خیلیا خبر ندارن)شل شاک 1 همه نوع هکشو من بلدم -- همه نوع تیر -- باد -- تانک
هک رنگ تانک -- مپ -- رنگ مپ خلاصه...

اولندش تو که میگی کپی کردم اسم جایی که کپی کردم رو بگو
دومندش حرف الکی نزن تو که میدونی برو بسلامت واسه کسی گذاشتم که نمیدونه 
3 ساعت نشستم تایپ کردم حالا حرف الکی هم میزنه.حیف وقتی که گذاشتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.shellshocklivehacker.blogfa.com/

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - S R U H - 23-04-2014

مگه میشه ایول میرم هکش میکنم

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - ERF@N - 24-04-2014

زحمت کشیدی این ساده ترین ه.ک شل شاکه 1 است. راست میگی 2 رو ه.ک کن

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - Mr.Robot - 24-04-2014

ajd هستم (((((: همه منو میشناسن تو شل شاک 1 |:
این هکا همه بچگانس مردی بیا بدون Hک بازی کن وگرنه من همه هکا رو بلدم !!
رنگ تانک . تانک قفل . مپ . رنگ مپ . باد . تعداد نفرات . ترن . 840 ایکس پی تو یه ترن
مولتی شوت . پشت هم شوت کردن . چیت ویرانگر . تیر های قفل و دیگه یادم نمیاد |:

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - ANDIKFAR - 27-06-2014

همتون واقعا اسکلین
این رمز چند تا از اکانتارو دارم میخاین بفرما اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک
راستی الون رمز اکانت توام اینتو هستش

RE: Hک کردن بازی shellshocklive خیلی باحاله...همه مدل هکش هست.بیا بد بود با من - armin van buuren - 27-06-2014

بازی های تحت وب چرت. چون سرعت و سرگردان مشکل داره