انجمن های تخصصی  فلش خور
استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) (/showthread.php?tid=47424)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - سامینا 52 - 30-01-2014

(23-01-2014، 8:37)* Exceptional girl * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2014، 20:56)سامینا 52 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم تکراری بودددددددددددددددددددددددددددددددAngryدAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryاستقلال بهترینه استقلال سروره.HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

عمویی چی صدات کنم؟؟/پری دریایی؟؟؟؟ اخه سنتم به فوتبال نمیخوره کوشولو ولی اینو بدون پرسپولیسی بودن شرف و غیرت میخواد که پای تیمت وایستی و عقب نکشی ما طرفدار نیسیتیم یار دوازدهمیم
برو بابا لنگی شما 6 تایی ها به درد هیچی نمیخورید ما که فعلا اولیمDodgyHeart

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - alamdar - 30-01-2014

66666666666666666
پرچم دست خودم جاش امنه

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - melodicl - 30-01-2014

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــاریک....Heart

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - یزدان شیر - 30-01-2014

ببخشیدا ولی الا استقلال اول پرسپولیس سوم تازه ما دو بار قهرمان آسیا شدیم شما یک بار هم به نیم نهایی نرفتین تازه بذار باخت های خیلی بدشو بگم پرسپولیس0 فتح6 تازه داور بعد از اون بازی گفت من دو تا پنالتی به نفع فتح نگرفتم پرسپولیس0 ایران جوان6 پرسپولیس0 بهمن کرج5 پرسپولیس0 الوکره قطر5 ومهم ترین رو یادم رفت که 4 بار پشت سر هم در دربی باختن

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - I LOVE YOU FARHAD - 30-01-2014

به نام خدایی که پرسپولیس را افرید

تا بقیه تیما بی سرور نمانند

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - dj erfan - 18-03-2014

مرسی مارو یاد قدیما انداختیUndecided

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - پرنسس گاردنیا - 18-03-2014

من یه عکس دارم که آبروی پرسپولیسی ها رو می برهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - * Exceptional girl * - 18-03-2014

(18-03-2014، 15:23)پرنسس گاردنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه عکس دارم که آبروی پرسپولیسی ها رو می برهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

حرف نزن رو کن

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - تنهای تنها ... - 31-03-2014

ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول پرسپولیسوعشقهHeartHeartHeartHeartHeartHeart

(24-01-2014، 11:56)PR6577 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی فعلا همه چیز به نفع استقلاله
لنگیا
بله واقعا 
استقلال رده چهارمه ار نفت باخته امتیازش پنجاه.توآسیا هم از الشباب و الریان باخت و با الجزیره مساوی کرد و رده چهارمه با 1 امتیاز
ولی پرسپولیس رده دومه و ایشالا میره اول امتیازش 51 از داماش هم برده
حالا دیدی همه چی ب نفع پرسپولیسه ن استقلال

RE: استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) - فرشته ي كوچولو - 23-04-2014

استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا) 12