انجمن های تخصصی  فلش خور
خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون (/showthread.php?tid=46809)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ - 11-08-2013

همشون از دم دکتر و مهندسن و کارخونه دارن.
ولی در اصل دیپلمم نگرفتن به عنوان کارگر این ور اونور کار میکنن وآشغال دونی هم ندارن.

با هیچ دختری سلام علیک نکردن چه برسه به اینکه باهاشون دوست شن.
اما در واقعیت اونقدر دوست دختر داشتن که اسماشونم یادشون نیست.
اون جمله ای هم که میگن تا آخرش باهات هستم واسه شخص من مثل فحش میمونهConfusedBig Grin

ادامه ی مطلب بعد از خرشدن دختر:

یک گفتگو بعداز دوست شدن:
پسر: عزیزم عاشقتم دوست دارم کاش میشد زندگیم و به پات بریزم.
دختر بدبخت که فکر میکنه همش واقعیت داره:منم همینطور عزیزم.
پسر:عزیزم یکم که بیش تر همدیگر و شناختیم میام خواستگاریت.
دختر:بی صبرانه منتظر اون روزم جیگرم.
پسر:عزیزم از شرکت زنگ زدن باید برم اونجا فعلا بای.
دختر:بای عشقم.HeartHeartHeartHeart
معنی دروغ پسر:یا با اونیکی دوست دخترش قرار داره میره واسه اون دختره این دروغارو سرهم کنه. یا ام مامانش میگه بیا اتاقتو جمع کن. Big Grin

بعد از دو ماه: دختره دوست پسرش رو با یک دختره دیگه میبینه و می ره به معشوقش میگه دلم راشکستی آشغال من که عاشقت بودم.وپسره میگه من فکرمیکردم دوست دارم اما دراصل دوستت نداشتم و فقط یه هوس بود.
دختر دلشکسته با گریه میره و کارش به روانپزشک و دیوونه خونه میکشه.
عاقبت پسر:اونیکی دوستشم که اسمش شبنم بود تف میندازه تو صورتش و میره و شبنم هم میشه مثل اونیکی.
اما پسره هیچیش نمیشه و به اونیکی دوست دخترش زنگ میزنه.

پسرا لطفا جنبه داشته باشید و حقیقت را هر چه قدر هم تلخ باشه.
البته میدونم همه ی پسرا اینطوری نیستن و گاهی اوقات کِرم از دختراسBig Grin

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - .:: S.M ::. - 11-08-2013

حرف حق جواب نداره

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ - 11-08-2013

Angry Angry Angry Angry  Angryچرا کسی نظر نمیدهHuhcrying crying crying crying crying cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 cry2
555555:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97:​:97::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2:

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - غلام00 - 13-08-2013

همش دروغه

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - ㄎムÐ Ǥノ尺レ - 13-08-2013

واقعا حرف حق جواب نداره

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - Andrea - 13-08-2013

پسرا از دم بي مرامنcryingcryingcryingcrying

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - 14.anita - 13-08-2013

ممنون واقعا همینطوره

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - parisa323 - 13-08-2013

نه پسرا اینجوری نیستن
.
.
.
.
البته بعضیاشونااااااااااااHeart

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - PARIA33 - 13-08-2013

واقعا همین طوریه

RE: خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون - ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ - 14-08-2013

(13-08-2013، 9:54)غلام00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش دروغه
از کجا میدونی؟ConfusedConfusedDodgy