انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 11-08-2013

نقل قول: ما چه خوری موضوع ارسال کنیم که اخطار نگیریم

تکراری نباشه و بی کیفیتم نباشه.

RE: سوالات متداول انجمن - امیررضا* - 12-08-2013

الان زندگی نامه ی اصف رو کجا بذارم؟ورزشی یا موسیقیHuh

RE: سوالات متداول انجمن - ss.mu - 12-08-2013

(12-08-2013، 12:51)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان زندگی نامه ی اصف رو کجا بذارم؟ورزشی یا موسیقیHuh
ورزشی
:89:

RE: سوالات متداول انجمن - امیررضا* - 13-08-2013

خوب تو کار موسیقی هم است

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 15-08-2013

با سلام.من دیروز ارسال هام حدود 1630 تا بود ولی امروز اومدم دیدم شده 1578.آخه اسپم هم ندادم چون درخواست هام برای نویسنده متخصص هم پاک شده.این اتفاق برای یکی دیگه از کاربر ها هم افتاده

RE: سوالات متداول انجمن - mohsenniceboy - 15-08-2013

(15-08-2013، 9:44)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام.من دیروز ارسال هام حدود 1630 تا بود ولی امروز اومدم دیدم شده 1578.آخه اسپم هم ندادم چون درخواست هام برای نویسنده متخصص هم پاک شده.این اتفاق برای یکی دیگه از کاربر ها هم افتاده
 یعنی دیروز 50 :N56:تا اسپم دادی؟!!290 237.....  برو خدا رو شکر کن که بهت اخطار ندادن ...

:4fv::4fv::4fv:

RE: سوالات متداول انجمن - امیررضا* - 15-08-2013

(15-08-2013، 9:44)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما اسپم بوده یا این که شما در یک موضوع اسپم زا یا بیکیفیت ارسال زیاد داشته اید و و قتی رفته زباله دان پاک شدهSmile

با تشکر

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 17-08-2013

(15-08-2013، 14:04)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما اسپم بوده یا این که شما در یک موضوع اسپم زا یا بیکیفیت ارسال زیاد داشته اید و و قتی رفته زباله دان پاک شدهSmile

با تشکر
آخه این اتفاق واسه ی چند تا از کاربر های دیگه هم افتاده.بد درخواست های نویسندگی که داده بودم هم پاک شده اون ها که دیگه اسپم نیست

RE: سوالات متداول انجمن - Roxanna - 17-08-2013

ببخشید یه سوال داشتم چطوری می تونم مطلب موضوع آزاد یا هر چیز دیگه ارسال کنم؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - Armina - 18-08-2013

(17-08-2013، 19:55)♥roki♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید یه سوال داشتم چطوری می تونم مطلب موضوع آزاد یا هر چیز دیگه ارسال کنم؟؟

اول وارد انجمنــش میشیــد بعد روی سوالات متداول انجمن 90 کلیـک کنید ..