انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 29-07-2013

(29-07-2013، 16:37)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط اون پست نبود.کلا اینجوری شده.
آقای مدیر اینجا بخش سوالات متداوله.فکر کردم شما اینجایی که سوالات مارو پاسخ بدین.ممنون Dodgy

در ضمن اینجا هم من فاصله زیاد گذاشته بودم ولی نشد.
ببین کاربرا مشکل های خیلی خیلی خیلی بزرگ تر از این دارن که من دارم هم این جا و هم توی پیام خصوصی بهشون پاسخ میدم. درک نمی کنم مشکل اسپیس چه جوری برای شما پیش اومده و چرا باید مهم باشه که شما اسپیس رو نگهدارید و فاصله خیلی زیاد بشه.

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 29-07-2013

[quote='فرید_رومل' pid='795358' dateline='1375104662']
نقل قول: با سلام.چه جوری میتونم در خواستمو برای نویسنده شدن اعلام کنم.توی تایپیکی که باید در خواست بدم میدم ولی کسی توجه نمی کنه.اگر میشه کمکم کنید خیلی وقته دارم تلاش میکنم نویسنده بشم
ماهی یک بار بررسی میشه!

بله میدونم.من قبل از خرابی فلشخور در خواست داده بودم.دوباره هم دادم.لااقل بگید از کی چک می کنید؟

نقل قول: بله میدونم.من قبل از خرابی فلشخور در خواست داده بودم.دوباره هم دادم.لااقل بگید از کی چک می کنید؟
برترین های پیش از خرابی تیرماه که نویسنده شدن. بررسی های این ماه(3 مرداد) هم که سبب شد چند نفر نویسنده بشن . رفت برای شهریور ماه اونم برای بخش هایی که نویسنده نیاز داریم

RE: سوالات متداول انجمن - محمدرضا741 - 29-07-2013

سلام.چگونه میتونم عکس کاربری بذارم.HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea

(29-07-2013، 20:07)محمدرضا741 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.چگونه میتونم عکس کاربری بذارم.HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
درود

روی کنترل پنل کاربری کلیک کن و برو روی تغییر آواتار کلیک کن

RE: سوالات متداول انجمن - ss.mu - 29-07-2013

لبخند تو برو اون چیزی که عوض کردیو دوباره برگردون تا درستشه اون جوری پوستت کنده می شه

اقا فرید من از همون موقعی که اومدم
می خواستم اسممو برکردونید
اجه اسم امیر رضا عوض شد اما اسم من عوض نشده

RE: سوالات متداول انجمن - امیررضا* - 29-07-2013

(29-07-2013، 23:29)ss.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبخند تو برو اون چیزی که عوض کردیو دوباره برگردون تا درستشه اون جوری پوستت کنده می شه

اقا فرید من از همون موقعی که اومدم
می خواستم اسممو برکردونید
اجه اسم امیر رضا عوض شد اما اسم من عوض نشده

من مشکل داشتم برای همین زود تر عوض شدSmile

RE: سوالات متداول انجمن - ss.mu - 29-07-2013

اخه چه مشکلی اسم می تونه به وجود بیاره؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 30-07-2013

نقل قول: لبخند تو برو اون چیزی که عوض کردیو دوباره برگردون تا درستشه اون جوری پوستت کنده می شه
به این لبخند پیام بده بهش بگو. من که نمی دونم چرا میگی اون جوری پوسش کنده میشه

آقایون آقایون بسه . این جوری بحث ها خوب نیست. صابر سرش شلوغه وگرنه برای همه رو درست می کرد

RE: سوالات متداول انجمن - ss.mu - 30-07-2013

خب به تو بگه اسما رو عوض کی تو که همیشه انلاینی