انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 28-07-2013

داداش منم انجام دادم نشدUndecidedUndecided

RE: سوالات متداول انجمن - هیوا1 - 29-07-2013

سلام چطوری باید مطلب گذاشتHuh

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 29-07-2013

نقل قول: سلام چطوری باید مطلب گذاشت
روی مضوع جدید که در هر بخش هست کلیک کنید.

RE: سوالات متداول انجمن - ss.mu - 29-07-2013

(28-07-2013، 20:03)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من این کار را انجام دادم نشد
پس چرا دیگران می تونن؟ شما با رایانه میای؟؟؟ راست کلیک میکنی درسته؟

بله با کام می ام راست کلیک م می کن نمیشه که نمیشه انگار نن باید به صورت قدیمی پست بزارم

RE: سوالات متداول انجمن - D-: - 29-07-2013

ببخشید این کاری که شما به ss.ss گفتین رو منم انجام دادم.آخه مشکل منم بود.ولی الان میخوام نظر بدم هرچی space رو میزنم فاصله نمیفته.
منظورم فاصله زیاده.مثه تو شعر

نقل قول: بله با کام می ام راست کلیک م می کن نمیشه که نمیشه انگار نن باید به صورت قدیمی پست بزارم
برای منم این مشکل پیش میاد گاهی. شما از همون روش پیشین استفاده کن تا ببینیم درست میشه یا نه. باید با صابر گفتگو کنم.
نقل قول: ببخشید این کاری که شما به ss.ss گفتین رو منم انجام دادم.آخه مشکل منم بود.ولی الان میخوام نظر بدم هرچی space رو میزنم فاصله نمیفته.
منظورم فاصله زیاده.مثه تو شعر
فاصله ی زیاد؟؟؟ فاصله ی زیاد و فاصله ی کوتاه چه فرقی داره؟؟؟ هر دو با space هست و خیلی هم سادست. کافیه بگیریش. اگر نشد مشکل از ناحیه ی خودت و کیبوردت هست.

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 29-07-2013

با سلام.چه جوری میتونم در خواستمو برای نویسنده شدن اعلام کنم.توی تایپیکی که باید در خواست بدم میدم ولی کسی توجه نمی کنه.اگر میشه کمکم کنید خیلی وقته دارم تلاش میکنم نویسنده بشم

میدونم چجوری فاصله بذارم.:|
ولی تو یه پستی هر چی space رو نگه میداشتم فاصله نمیذاشت. حتی ویرایش هم کردم نمیشد.
الانم خواستم موضوع جدید بذارم عکس رو کپی کردم نشد.اون کاری که به ss.ss گفتین رو انجام دادم

الانم باز space رو نگه داشتم نشد.
الان که دارم مینویسم فاصله میفته ولی وقتی ارسال رو میزنم نمیشه.

نقل قول: با سلام.چه جوری میتونم در خواستمو برای نویسنده شدن اعلام کنم.توی تایپیکی که باید در خواست بدم میدم ولی کسی توجه نمی کنه.اگر میشه کمکم کنید خیلی وقته دارم تلاش میکنم نویسنده بشم
ماهی یک بار بررسی میشه!

نقل قول: میدونم چجوری فاصله بذارم.:|
ولی تو یه پستی هر چی space رو نگه میداشتم فاصله نمیذاشت. حتی ویرایش هم کردم نمیشد.
الانم خواستم موضوع جدید بذارم عکس رو کپی کردم نشد.اون کاری که به ss.ss گفتین رو انجام دادم
الانم باز space رو نگه داشتم نشد.
الان که دارم مینویسم فاصله میفته ولی وقتی ارسال رو میزنم نمیشه.
اون پست مگه چقدر مهم بوده که داری به خاطرش وقت من رو میگیری؟؟؟ بعدشم احتمالا شما مشکلی با وارد کردن کد های فونت و یا انگلیسی و فارسی شدن ایجاد کردی که اون جا اسپیس نمی شده زد. این جا که نوشتت درست هست.

گفتم از روش قدیمی برای گذاشتن نگاره ها استفاده کنید

فقط اون پست نبود.کلا اینجوری شده.
آقای مدیر اینجا بخش سوالات متداوله.فکر کردم شما اینجایی که سوالات مارو پاسخ بدین.ممنون Dodgy

در ضمن اینجا هم من فاصله زیاد گذاشته بودم ولی نشد.