انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - serpico - 08-12-2012

(04-12-2012، 23:46)hasti .... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من نمیتونم پیام بفرستم تو کنترل پنل کاربریمم فعال کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه
میگه باید تعداد ارسالم به 20 تا برسه
خب من نمیتونم موضوعی ارسال کنم اونم 20 تا

یکبار دیگه امتحان کنید ...چون الان ارسال های شما از 20 تا بیشتر شده

(04-12-2012، 21:01)hosainbakhtiari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چگونه لینک دانلودبگذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ازجواب دادنتون پیشاپیش متشکرم.

قرار دادن لینک دانلود در انجمن بر خلاف قوانین است

به جزء برنامه و بازی

برای این کار باید بر روی گزینه ای که به شکل کره ی زمین و یک زنجیر هست کلیک میکنید و ابتدا لینک مقصد را نوشته یا کپی کرده و در قسمت بعدی نام آن لینک را تایپ میکنید ..

(08-12-2012، 17:51)بهاره7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 سوال من:
1-چجوری موضوع را با عکس بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-چطوری یک موضوع را از انجمن جستجو کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادن عکس در انجمن ..!!

2- در بالای بنر های تبلیغ کادر ابی به نام جستجوی مطلب در انجمن: وجود دارد

RE: سوالات متداول انجمن - eri 5 - 08-12-2012

ببخشی اقای saberدوست من تو این انجمن عضو شدهBig Grin خودم معرفیش کردمBig Grin نام کاربری اش هم pouya 5هست اما گذر واژه اش را فراموش کرده اون باید چیکارکنه

RE: سوالات متداول انجمن - poya - 08-12-2012

به این جا بره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=lostpw
بعد ایمیلشو بنویسه
بعد هم رمز به ایمیلش میاد

RE: سوالات متداول انجمن - eri 5 - 16-12-2012

من چرا نمیتونم موضوع ایجاد کنمHuh

درضمن اقای poyaممنون

من ایمیلم رو تغییر دادم و کد فعال سازیش روهم زدم ولی تغییر نکرد چراHuh

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 17-12-2012

(16-12-2012، 18:41)eri 5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چرا نمیتونم موضوع ایجاد کنمHuh

درضمن اقای poyaممنون

من ایمیلم رو تغییر دادم و کد فعال سازیش روهم زدم ولی تغییر نکرد چراHuh

با اجازه ی مدیرا من جوابشو بدم.

سوال اولی که کردی:شاید شما نمیدونی ساخت موضوع کجاس!باید بری تو انجمن مورد نظر بالای صفحه گزینه ی موضوع جدیدو بزنی.حتما ندیدیش.
سوال دومتو من نمیدونم باید یه مدیر بگه ولی منم با کمک بابام ایمیلمو تغییر دادم اول یه ایمیل میاد به ایمیل جدید باید بری ایمیلتو چک کنی بعد فعالش کنی.

RE: سوالات متداول انجمن - eri 5 - 17-12-2012

اتفاقاٌ ٰگزینه ی موضوع جدیدرو زدم ولی نوشت که حق دسترسی به این صفحه رو نداریدHuh

اتفاقاٌ گزینه ی موضوع جدید رو زدم ولی میگه که شما حق دسترسی به این صفحه رو نداریدHuhHuh

اصلاٌ چه جوری میشه توی موضوععکس قرار دادHuh

RE: سوالات متداول انجمن - poya - 17-12-2012

به این ادرس بروید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=3913

RE: سوالات متداول انجمن - maryana - 19-12-2012

سلام من توی یه کتمپیوتر دیگه هر چی رمز ورود و نام کاربریمز وارد می کنم بازم میگه می خواید ثبت نام کنید وتازه وقتی می خوام گذرواژمو که یادم رفته عوض کنم ادرس ایمیلمو میخواد تا مشخصات ثبت ناممو بده اما منو میاره این جا

جواب بدید دیگهAngry

RE: سوالات متداول انجمن - Snow-Girl - 22-12-2012

(08-12-2012، 19:04)serpico نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2012، 23:46)hasti .... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من نمیتونم پیام بفرستم تو کنترل پنل کاربریمم فعال کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه
میگه باید تعداد ارسالم به 20 تا برسه
خب من نمیتونم موضوعی ارسال کنم اونم 20 تا
اگه موضوع ارسال نمیکنی نکن ولی میتونی تو ی موضوعای دیگه نظر بدی
یکبار دیگه امتحان کنید ...چون الان ارسال های شما از 20 تا بیشتر شده

(04-12-2012، 21:01)hosainbakhtiari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چگونه لینک دانلودبگذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ازجواب دادنتون پیشاپیش متشکرم.

قرار دادن لینک دانلود در انجمن بر خلاف قوانین است

به جزء برنامه و بازی

برای این کار باید بر روی گزینه ای که به شکل کره ی زمین و یک زنجیر هست کلیک میکنید و ابتدا لینک مقصد را نوشته یا کپی کرده و در قسمت بعدی نام آن لینک را تایپ میکنید ..

(08-12-2012، 17:51)بهاره7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 سوال من:
1-چجوری موضوع را با عکس بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-چطوری یک موضوع را از انجمن جستجو کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادن عکس در انجمن ..!!

2- در بالای بنر های تبلیغ کادر ابی به نام جستجوی مطلب در انجمن: وجود دارد

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 24-12-2012

چه جوری خط ارسالو عوض کنم؟