انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Prometheus - 31-01-2021

(31-01-2021، 1:53)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2021، 1:39)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی پیاما به اخر میرسه...یعنی میرسه به نهمین پیام ... وقتی پیام میدیم یه دفعه میره صفحه اول گ.ا بعد پیامای جدید نمیاد...درواقع صفحه بعدی نمیاد...مثلا اعلامیه میاد که فلانی شمارا تگ کرده... بعد میزنی رو اعلامیه میره صفحه اول گ.ا
باید یه چند نفر پیام بدن تا صفحه بعدی باز بشه... یا خودت پیام بدی
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم!
مشکل من تنها نیست!

البته همیشه اینطور نیست!
ممنون!
خوب وقتی می ره صفحه اول، شما رو شماره آخرین صفحه کلیک کنید چی می شه؟
با سپاس.

همون صفحه میاد....ولی این صفحه تموم شده....یعنی مثلا اگه صفحه 40 باشیم...این صفحه تموم شده و پیامای جدید تو صفحه 41 هستش که این صفحه اصلا نشون داده نمیشه!
اگه خودتون امتحان کنید شاید متوجه بشقد...البته بازم میگم این مشکل همیشه اتفاق نمیوفته...ولی مشکل خیلی از کاربرا هستش
ممنون

RE: سوالات متداول انجمن - Mohlek - 01-02-2021

آقا یه سوال فنی ؛

اگه یه فحشی بدیم که یه کوچولو رکیک باشه چن روز بن میکنین؟

امکان داره بعدش رفع محرومیت بدین ؟

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 01-02-2021

(01-02-2021، 20:31)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا یه سوال فنی ؛

بله داره فک کنم 3 یا 5 روز
اگر اکانت مولتی بزنید فک کنم تا 12 روز و 15 روز ادامه داشته باشه و اگه بیشترتر بزنین بن دائم

(01-02-2021، 20:37)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2021، 20:31)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا یه سوال فنی ؛

بله داره فک کنم 3 یا 5 روز
اگر اکانت مولتی بزنید فک کنم تا 12 روز و 15 روز ادامه داشته باشه و اگه بیشترتر بزنین بن دائم

اوک دمت داغ : ))

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 01-02-2021

آقا یه سوال فنی ؛

سوال پرسیدی که بحش بدی آی کلک؟ Telegh_08
اگه تو بدی دائم Telegh_08

(01-02-2021، 20:46)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا یه سوال فنی ؛

سوال پرسیدی که بحش بدی آی کلک؟ Telegh_08
اگه تو بدی دائم Telegh_08

ن حاجی میخواستم عکسمو بزارم دیدم ارسالیام 8 تاس , گفتم یه چی بگم ارسالیام بره بالا  Telegh_01

RE: سوالات متداول انجمن - Brayant - 07-02-2021

@"ctrl+w"
@sclvrFox
@SABER
@"|-ANDROID-|"

سلام من همون @"Musalick" ام , متاسفانه اکانتم بع دلیل داشتن چند حساب کاربری بن دایمی شده ,
ولی خب اون حسابا رو من از عمد که نزدم که ,
بمولا هی من اکانت می زدم بعد میگفتین ممد گاو کشی و بن میکردین , وگرنه کار اشتباهی انجام ندادم

یکی از این دوستانی که گویا مدیر تالارتون هم هست وضعیتش مثه منه و 5 تا اکانت داره
سوالات متداول انجمن 346

خب الان دقیقا داستان چیه ؟
من بخاطر سه چارتا اکانت الکی بن  دم پس چرا این مشکل واس دوستان دیگه پیش نمیاد ؟

بخاطر اینکه بن دایمی شدم این اکانتو زدم وگرنه اگه محرومیتم زماندار بود میصبریدم تموم شه زمانش

حالا اگه امکانش هست یه آقایی در حق ما بکنین و اکانت اصلیمونو برگدونین , دمتون گرم

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 07-02-2021

(07-02-2021، 9:18)Brayant نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ctrl+w"
@sclvrFox
@SABER
@"|-ANDROID-|"

سلام من همون @"Musalick" ام , متاسفانه اکانتم بع دلیل داشتن چند حساب کاربری بن دایمی شده ,
بمولا هی من اکانت می زدم بعد میگفتین ممد گاو کشی و بن میکردین , وگرنه کار اشتباهی انجام ندادم

یکی از این دوستانی که گویا مدیر تالارتون هم هست وضعیتش مثه منه و 5 تا اکانت داره
سوالات متداول انجمن 346

بخاطر اینکه بن دایمی شدم این اکانتو زدم وگرنه اگه محرومیتم زماندار بود میصبریدم تموم شه زمانش

حالا اگه امکانش هست یه آقایی در حق ما بکنین و اکانت اصلیمونو برگدونین , دمتون گرم

شما اکانت زدید ، قوانین رو نخوندید.

(19-02-2012، 20:44)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت شما دوست  عزیز.
مشکلی ندارد ولی فقط نباید به هم اعتبار بدهند چون تقلب تشخیص داده میشود.

در حالت کلی مشکلی نیست .Smile

شما دیگر حق ندارید با اکانت های قبلی انلاین بشید، شما انلاین شدید و به ارسال خودتون اعتبار(سپاس) دادید .

حتما اون ۴-۵ اکانت خودشون انلاین شدن؟

RE: سوالات متداول انجمن - Brayant - 07-02-2021

(07-02-2021، 12:18)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:18)Brayant نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ctrl+w"
@sclvrFox
@SABER
@"|-ANDROID-|"

سوالات متداول انجمن 346

(19-02-2012، 20:44)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت شما دوست  عزیز.
مشکلی ندارد ولی فقط نباید به هم اعتبار بدهند چون تقلب تشخیص داده میشود.

در حالت کلی مشکلی نیست .Smile

شما دیگر حق ندارید با اکانت های قبلی انلاین بشید، شما انلاین شدید و به ارسال خودتون اعتبار(سپاس) دادید .

خب بله کاملا قبول دارم که اشتباه کردم ولی خب از عمد نبودی و نمیدونستم خلاف قوانینه ؛
لطفا اگه امکانش هست اکانت اصلیم رو برگردونین ؛ اون سپاس ها رو هم خودم پاک میکنم

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 07-02-2021

(07-02-2021، 12:20)Brayant نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 12:18)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بله کاملا قبول دارم که اشتباه کردم ولی خب از عمد نبودی و نمیدونستم خلاف قوانینه ؛
لطفا اگه امکانش هست اکانت اصلیم رو برگردونین ؛ اون سپاس ها رو هم خودم پاک میکنم

اینو محروم میکنم میکنم .اونو محرومیتش رو برمیدارم .