انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 30-01-2021

(30-01-2021، 14:42)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2021، 12:23)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از سایت online-convert استفاده کن برای تبدیل به گیف !
ببینید کلا این فایل من گیف هست نیازی نیست به گیف تبدیل کنم

یحتمل غیرفعال شده ...
@SABER
امکان گذاشتن اواتار گیف برای کابران فعاله یا خیر؟

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 30-01-2021

دلنوشته ها در کجا قرار میگیرن؟

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 30-01-2021

(30-01-2021، 18:17)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلنوشته ها در کجا قرار میگیرن؟

انجمن عاشقانه ها یا تاپیک بغض قلم

RE: سوالات متداول انجمن - _Strawberry_ - 30-01-2021

اقای ناظم ستاره های من 8تا بود چرایهو4تاشد؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 31-01-2021

(30-01-2021، 15:12)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2021، 14:42)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید کلا این فایل من گیف هست نیازی نیست به گیف تبدیل کنم

یحتمل غیرفعال شده ...
@SABER
امکان گذاشتن اواتار گیف برای کابران فعاله یا خیر؟
غیر فعال.

(30-01-2021، 23:33)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای ناظم ستاره های من 8تا بود چرایهو4تاشد؟؟؟
بعضی از موضوعاتی که شما در اون ها پست ارسال کردید به زباله دان یا انجمن بحث و گفتگو منتقل شدند و بنابراین اون پست ها از مجموع تعداد پست های شما کم شدن
با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - Prometheus - 31-01-2021

(29-01-2021، 17:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

تو گ.ا وقتی میره صفحه بعدی...برامن باز نمیشه..حتما باید پیام بدم تا باز بشه
@"صباnafas" هم این مشکلو داره

@SABER
اقا صابر این مشکل حل نشد؟

(31-01-2021، 0:49)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2021، 17:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

تو گ.ا وقتی میره صفحه بعدی...برامن باز نمیشه..حتما باید پیام بدم تا باز بشه
@"صباnafas" هم این مشکلو داره

@SABER
سلام.
من متوجه نشدم منظور شما چیست.
لطفا بیشتر توضیح بدید که مشکل چه موقعی اتفاق می افته و مشکل دقیقا چیه؟
با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - Prometheus - 31-01-2021

(31-01-2021، 1:34)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2021، 0:49)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER
سلام.
با سپاس.

وقتی پیاما به اخر میرسه...یعنی میرسه به نهمین پیام ... وقتی پیام میدیم یه دفعه میره صفحه اول گ.ا بعد پیامای جدید نمیاد...درواقع صفحه بعدی نمیاد...مثلا اعلامیه میاد که فلانی شمارا تگ کرده... بعد میزنی رو اعلامیه میره صفحه اول گ.ا
باید یه چند نفر پیام بدن تا صفحه بعدی باز بشه... یا خودت پیام بدی
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم!
مشکل من تنها نیست!

البته همیشه اینطور نیست!
ممنون!

(31-01-2021، 1:39)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2021، 1:34)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
با سپاس.

وقتی پیاما به اخر میرسه...یعنی میرسه به نهمین پیام ... وقتی پیام میدیم یه دفعه میره صفحه اول گ.ا بعد پیامای جدید نمیاد...درواقع صفحه بعدی نمیاد...مثلا اعلامیه میاد که فلانی شمارا تگ کرده... بعد میزنی رو اعلامیه میره صفحه اول گ.ا
مشکل من تنها نیست!

البته همیشه اینطور نیست!
ممنون!
خوب وقتی می ره صفحه اول، شما رو شماره آخرین صفحه کلیک کنید چی می شه؟
با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - ᗩᐯᗩ⁷ - 31-01-2021

(31-01-2021، 1:53)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2021، 1:39)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل من تنها نیست!

البته همیشه اینطور نیست!
ممنون!
خوب وقتی می ره صفحه اول، شما رو شماره آخرین صفحه کلیک کنید چی می شه؟
با سپاس.

@SABER
ببخشید من دخالت میکنم عمو صابر اما میخواستم بگم این مشکل بعضی وقتا پیش میاد و مشکل هممون هست!
وقتی که توی یک صفحه هستیم مثلا صفحه ی ۲۹
وقتی صفحه پر میشه و ما پیام میدیم و میخواد بره صفحه بعدی
صفحه بعدی (۳۰) و پیامای جدید برامون نمیاد!
باید یا چند دقیقه صبر کنیم یا یک نفری یه پیام بده تا پیام های جدید که قبلش بودن و صفحه جدید برامون بیاد
و اینکه من نمیدونم برای بقیه هم اینطور هست یا نه اما معمولا و بیشتر وقتا که برای من اینطوری میشه لینک صفحه گ.آ به جای اینکه طرف چپ بالای صفحه ام باشه همونجوری کامل میره طرف راست و میمونه!
البته نمیدونم این به مشکل ربطی داره یا نه
بازم بخاطر جسارتم ببخشید
ممنون