انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - fa.perspolis66 - 11-01-2020

سلام
من میخوام پی ام خصوصی ارسال کنم ولی نمیشه میگه تعداد ارسالاتون حداقل باید 10 تا باشه ماله من 10 تا است ولی بازم نمیشه ممنون میشم بگین چرا نمیشه

RE: سوالات متداول انجمن - Mehran_RAP_021 - 11-01-2020

(11-01-2020، 22:56)fa.perspolis66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من میخوام پی ام خصوصی ارسال کنم ولی نمیشه میگه تعداد ارسالاتون حداقل باید 10 تا باشه ماله من 10 تا است ولی بازم نمیشه ممنون میشم بگین چرا نمیشه
ده تات رو بکن ۱۱ تا باید یکی بیشتر باشه
به یه تاپیک دیگه هم پیام بده

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 11-01-2020

(24-02-2012، 15:28)ahmad gamers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه : پاسخگویی به سوالات کاربران فقط توسط مدیران انجام خواهد گرفت !

این مورد رو حذف کنین به نظرم، با اینکار کاربران عادی هم بدون نگرانی از هشدار میتونن پاسخ بدن، اینطوری زمان پاسخگویی هم میاد پایین و کاربرا زیاد معطل نمیمونن

RE: سوالات متداول انجمن - Faust - 11-01-2020

(11-01-2020، 23:05)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2012، 15:28)ahmad gamers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مورد رو حذف کنین به نظرم، با اینکار کاربران عادی هم بدون نگرانی از هشدار میتونن پاسخ بدن، اینطوری زمان پاسخگویی هم میاد پایین و کاربرا زیاد معطل نمیمونن

اون نکته رو من درخواست دادم اضافه کردند.
سال ۲۰۱۶ انقدر اینجا شلوغ بود جوابای چرت و پرت میدادن کاربرا ..
الان دیگه اونطوری نیست !

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 11-01-2020

(11-01-2020، 23:05)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
انجام شد.
با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - ρσєѕɪ - 14-01-2020

سلام من چجوری میتونم موضوع بزارم؟

RE: سوالات متداول انجمن - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 14-01-2020

سلام دوست گرامی!

متن زیر را لمس کنید

آمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وزش ایجاد موضوع

RE: سوالات متداول انجمن - Fake Girl - 15-01-2020

قسمت ایجاد موضوع قبلا برای تغییر سایز تصویر زمانی که روش کلیک میکردیم میتونستیم ریسایز کنیم
ولی الان فقط از قسمت لینک دانلود میشه طول و عرض رو دستی وارد کرد
چرا؟

RE: سوالات متداول انجمن - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-01-2020

(08-01-2020، 20:28)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
یه سوال از آقا @SABER داشتم اونم اینه که اگه من مسابقات کشتی کج و خونین تو عکس خور آپلود کنم شما فایل رو پاک میکنین؟

؟؟؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 16-01-2020

(16-01-2020، 5:29)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2020، 20:28)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
یه سوال از آقا @SABER داشتم اونم اینه که اگه من مسابقات کشتی کج و خونین تو عکس خور آپلود کنم شما فایل رو پاک میکنین؟

؟؟؟؟؟
سلام.
خیر.
البته لطفا خانم ها رو نزار!
با سپاس.