انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - !fari! - 26-06-2018

سلام
میخوام جواب پیام خصوصی هارو بدم یه اخطار میاد نوشته که ارسالی های شما باید 30 تا باشه تا بتونید پیام خصوصی بدید . من این همه ارسالی داشتم بعد نوشته تعداد ارسالی ها 3!

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 26-06-2018

(26-06-2018، 13:28)!fari! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
میخوام جواب پیام خصوصی هارو بدم  یه اخطار میاد نوشته که ارسالی های شما باید 30 تا باشه تا بتونید پیام خصوصی بدید . من این همه ارسالی داشتم بعد نوشته تعداد ارسالی ها 3!

سلام 
یا ارسالاتون بخاطر اسپم بودن پاک شدن یا توی انجمن های بحث گو گفت و گو و عاشقانه نظر دادین ارسالای این دو بخش حساب نمیشن 

RE: سوالات متداول انجمن - sajedehh - 30-06-2018

سلام
من هرچی توی موضوع های مختلف جواب میدم ارسال میشه اما اصلا توی پروفایلمو نگاه میکنم همون تعداد اولی که جواب داده بودم هنوزم همونه هیچ تغییری نمیکنه باید چیکار کنم؟

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 30-06-2018

(30-06-2018، 13:14)sajedehh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من هرچی توی موضوع های مختلف جواب میدم ارسال میشه اما اصلا توی پروفایلمو نگاه میکنم همون تعداد اولی که جواب داده بودم هنوزم همونه هیچ تغییری نمیکنه باید چیکار کنم؟

سلام ..

ارسال ها در بخش های عاشقانه و بحث و گفتگو شمارش نمیشه ..

گاهی هم مدیرا ارسال هاتونو به دلیل اسپم بودن پاک میکنن که تعداد ارسال هاتون پایین میاد ..

RE: سوالات متداول انجمن - nahalllllll - 06-07-2018

سلام....من اکانتم یه چیزه دیگه ست ولی متاسفانه پسووردم یادم رفته و ایمیلم Hک شده...حالا چی کار کنم؟؟؟ایا امکانش هست اکانتم برگرده؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون Heart Sad crying

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 06-07-2018

(06-07-2018، 15:02)nahalllllll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....من اکانتم یه چیزه دیگه ست ولی متاسفانه پسووردم یادم رفته و ایمیلم -- شده...حالا چی کار کنم؟؟؟ایا امکانش هست اکانتم برگرده؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون Heart Sad crying

سلام
نام کاربری قبلی و ایمیلتون رو بفرستید تا بررسی بشه !

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 07-07-2018

سوالات متداول انجمن 311
گزینه مشخص شده به چه دردی میخوره؟

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 07-07-2018

(07-07-2018، 12:18)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالات متداول انجمن 311
گزینه مشخص شده به چه دردی میخوره؟
برای سیستم یادداشت ها است که فعلا این سیستم برای انجمن غیرفعال می باشد ولی گزینه تنظیماتش برای کاربران نمایان است !

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 28-07-2018

ادم چجوری ستاره هاش زیاد میشه؟ با ارسال؟
چرا این کاربردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aмιя Hσѕѕєιη

چرا این کاربر با وجود ارسال های بیشتر ستاره هاش کمتره نسبت به این کاربر؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
IM JUST TIRED

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 28-07-2018

(28-07-2018، 18:09)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادم چجوری ستاره هاش زیاد میشه؟ با ارسال؟
چرا این کاربردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aмιя Hσѕѕєιη

چرا این کاربر با وجود ارسال های بیشتر ستاره هاش کمتره نسبت به این کاربر؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
IM JUST TIRED

سلام !
برای کاربران عادی با ارساله!

اما برای مدیران و نویسندگان فکر کنم ستاره ها ثابت بتونن !