انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 22-05-2018

(22-05-2018، 11:11)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2018، 10:55)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نام برخی از کابران به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شکل در میاد؟؟؟

چون ایشون از انجمن محروم شدن نام کاربریش اینجوریه !
 اگه محروم شده چطوری فعالیت میکنه

RE: سوالات متداول انجمن - ÆMÆշЇÑζ - 22-05-2018

(22-05-2018، 20:25)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2018، 11:11)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2018، 10:55)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نام برخی از کابران به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شکل در میاد؟؟؟

چون ایشون از انجمن محروم شدن نام کاربریش اینجوریه !
 اگه محروم شده چطوری فعالیت میکنه

نمیتونن فعالیت کنن تا زمان بن بودنشون
خیلی از امکانات مثل حرف زدن , پیام خصوصی و غیره از ایشون گرفته میشه

و افراد محروم میتونن فقط ناظر باشن!

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 11-06-2018

چرا ادیتور برام نمیاد؟
از مرورگر Safari استفاده میکنم ، آخرین ورژنش هست ..
نسخه ios هم آخرین ورژنه ..

رو مرورگر دیگه تست نکردم ولی بهترین مرورگرش همینه ..

@SABER

RE: سوالات متداول انجمن - pesarebaad - 12-06-2018

سلام
چطور میشه دلیت اکانت کرد ؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 12-06-2018

(12-06-2018، 9:50)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
چطور میشه دلیت اکانت کرد ؟؟؟

سلام ..
نمیشه !

RE: سوالات متداول انجمن - pesarebaad - 12-06-2018

بعد اونوقت اگه من نخوام دیگه اینجا اکانت داشته باشم چی ؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - _Lσѕт_ - 12-06-2018

(12-06-2018، 11:49)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اونوقت اگه من نخوام دیگه اینجا اکانت داشته باشم چی ؟؟؟

میتونید از اکانتتون خارج شید ولی اینکه بخاید اکانتتون رو کلا حذف کنید ، نمیشه ! 

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 13-06-2018

(11-06-2018، 15:41)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ادیتور برام نمیاد؟
از مرورگر Safari استفاده میکنم ، آخرین ورژنش هست ..
نسخه ios هم آخرین ورژنه ..

رو مرورگر دیگه تست نکردم ولی بهترین مرورگرش همینه ..

@SABER
سلام. 
من آیفون در دسترس ندارم تست کنم متاسفانه.

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 26-06-2018

یادداشت چیه و به چه دردی میخوره؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 26-06-2018

(26-06-2018، 12:06)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادداشت چیه و به چه دردی میخوره؟؟

مثل دفترچه یادداشته اطلاعات یا نوشته ، ادرس و... رو میتونی توش ذخیره کنی ولی سعی کن اطلاعات مهم مثل رمز ایمیل و شماره تلفن و... توش ذخیره نکنی !