انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 16-04-2017

(15-04-2017، 20:53)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من یه موضوع گذاشتم با عنوان وقوع سیل در اذربایجان شرقی بعد خواستم ویراشش کنم و بعد از ویرایش دو تا موضوع شد
چرا؟

لینک پلیز

RE: سوالات متداول انجمن - Maryam Farrokhy - 16-04-2017

(16-04-2017، 1:44)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 20:53)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من یه موضوع گذاشتم با عنوان وقوع سیل در اذربایجان شرقی بعد خواستم ویراشش کنم و بعد از ویرایش دو تا موضوع شد
چرا؟

لینک پلیز
درست شد مرسی4xv

RE: سوالات متداول انجمن - zahrabayat - 20-04-2017

سلام من میخام ی تاپیک جدید بزارم ولی نمیتونم براش عکس بزارم لطفا کمکم کنید راهنمایی موخوامcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingAngryAngryAngry

RE: سوالات متداول انجمن - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 22-04-2017

چطور میشه ستاره هایمان را افزایش بدهیم
از مدیران خواهش میکنم جواب این سوال را به صورت پیام خصوصی به من ارسال کننند

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 22-04-2017

(22-04-2017، 18:36)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور میشه ستاره هایمان را افزایش بدهیم
از مدیران خواهش میکنم جواب این سوال را به صورت پیام خصوصی به من ارسال کننند

با ایجاد مطلب و نظر دهی به مطالب .. البته نباید اسپم هم بدید ..

RE: سوالات متداول انجمن - @saba123 - 30-04-2017

سلام

بچه ها من. saba 3 هسستم رمزمو فراموش کردم

فقط بین aو3اسسپیس هست

ایمیلمم بن شده نمی تونم واردش بشم کوه رمزو بفرسته برام

لطفا هر کی مدیره. یا ه.....کره لطفا رمزمو به این اکانتی که باش اومدم. الا بفرسته

تورو سر جدتون تا نتونستم با اون وارد شم اینو بت نکنین

مرسی

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 30-04-2017

(30-04-2017، 15:05)@saba123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

بچه ها من.   saba 3 هسستم رمزمو فراموش کردم

فقط بین aو3اسسپیس هست

لطفا هر کی مدیره.   یا ه.....کره لطفا رمزمو به این اکانتی که باش اومدم. الا بفرسته

مرسی
@SABER

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 01-05-2017

(30-04-2017، 15:05)@saba123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

فقط بین aو3اسسپیس هست

لطفا هر کی مدیره.   یا ه.....کره لطفا رمزمو به این اکانتی که باش اومدم. الا بفرسته

مرسی
به من پیغام خصوصی بدید.

نام كاربري - س.ب - 02-05-2017

وقتي ميخوام به بازي آنلاين وارد بشم خطا ميده كه نام كاربري بايد بيشتر از 4 كاركتر باشه در حالي كه نام كاربري من فقط 3 حرفه .الان چطور ميتونم وارد بازي بشم؟؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - @saba123 - 03-05-2017

(01-05-2017، 20:39)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='@saba123' pid='3316131' dateline='1493553908']
سلام

فقط بین aو3اسسپیس هست

مرسی
به من پیغام خصوصی بدید.

چشم