انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 04-09-2016

سلام 
یه سوالی داشتم 
من توی یه مسابقه توی میهن بلاگ شرکت کردم 
مشکلی نداره تو پروفایل لینکشو بدم 
و همینطور برای اعضای انجمن لینکشو بفرستم تا لایک کنن؟

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 04-09-2016

(04-09-2016، 21:27)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
یه سوالی داشتم 

تو پروفايل فقط ميتونين لينك سايت خودتونو بزارين ! نه سايت ديگه
نه ! تبليغ محسوب ميشه 

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 05-09-2016

(04-09-2016، 22:27)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2016، 21:27)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
یه سوالی داشتم 

نه ! تبليغ محسوب ميشه 

نمیشه؟
چون فقط توش متنای ارسالی گذاشته میشه

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 05-09-2016

(05-09-2016، 12:11)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2016، 22:27)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
یه سوالی داشتم 

نه ! تبليغ محسوب ميشه 

نمیشه؟
چون فقط توش متنای ارسالی گذاشته میشه

بالاخره شما داري لينك ي انجمن و ميدي ك برا خودت ني و تبليغه اين ! 

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 05-09-2016

قابل توجه، میهن بلاگ از اسمش پیداست یه سایت وبلاگ دهیه..

طبق قانون خودتون فرستادن لینک وبلاگ چ در پ.خ در انجمن به صورت اشکارا تبلیغ محسوب نمیشه ..!

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 06-09-2016

(05-09-2016، 13:26)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قابل توجه، میهن بلاگ از اسمش پیداست یه سایت وبلاگ دهیه..

طبق قانون خودتون فرستادن لینک وبلاگ چ در پ.خ در انجمن به صورت اشکارا تبلیغ محسوب نمیشه ..!

در جریان نیستم چ وبلاگ یا سایتایی تبلیغ حساب نمیشن ! ولی تو قوانین اخطار و محرومیت برا مدیرا هس .. نمیدونم چرا تو قوانین اصلی نیست

RE: سوالات متداول انجمن - مهران1600 - 08-09-2016

من تو انجمنی عضو نیستم و دنبال انجمن میگردم اگر کسی میتونه کمکم کنه بهم پیام بده

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 08-09-2016

(08-09-2016، 4:47)مهران1600 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تو انجمنی عضو نیستم و دنبال انجمن میگردم اگر کسی میتونه کمکم کنه بهم پیام بده

سلام 
الان تو انجمن فلشخور عضوی دیگه .. دادن لینک انجمنای دیگه خلاف قوانینه! شما تو گوگل سرچ کن "انجمن" چندتا انجمن خوب و میاره ..

RE: سوالات متداول انجمن - مهران1600 - 08-09-2016

(08-09-2016، 4:50)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2016، 4:47)مهران1600 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
الان تو انجمن فلشخور عضوی دیگه .. دادن لینک انجمنای دیگه خلاف قوانینه! شما تو گوگل سرچ کن "انجمن" چندتا انجمن خوب و میاره ..

من الان نمیتونم موضوع درست کنم

RE: سوالات متداول انجمن - an idiot - 08-09-2016

(08-09-2016، 5:07)مهران1600 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2016، 4:50)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 

من الان نمیتونم موضوع درست کنم

روی انجمن دلخواهتون ک میخواین توش موضوع ایجاد کنین برین و روی گزینه ی " ایجاد موضوع جدید " کلیک کنید.

قبل از ایجاد موضوع این مطلب رو هم بخونین :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=5238