انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 27-07-2015

(27-07-2015، 14:32)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سؤال دیگه
انجام دادن چه کارهایی باعث برکنار شدن یه مدیر یا نویسنده میشه

بیشتر اوقات فعالیت نکردن و یا توهین کردن و اخلاق بد 
اما بیشتر به خاطر آنلاین نشدن و فعالیت نکردنه

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 27-07-2015

(27-07-2015، 11:54)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 11:47)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چن تا هم اتاقی دارم....یکیش میخواد عضو شه......میتونه؟؟؟

بله هرکسی میتونه در انجمن عضو شه ..

فکر کنم منظورش اینه که با یه کامپیوتر یا لپ تاپ هر دوتاشون عضو باشن

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 27-07-2015

(27-07-2015، 14:32)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سؤال دیگه
انجام دادن چه کارهایی باعث برکنار شدن یه مدیر یا نویسنده میشه
وقتی به یک نفر اعتماد میشه و اون نویسنده و مدیر میشه انتظارات هم از اون ادم بیشتر میشه ..
مثلا یه نویسنده نباید برخوردش بد و بی ادبانه باشه با دیگر کاربران .. یه نویسنده باید فعال باشه و فعالیتهاش در انجمن نویسندگیش رو بعد از نویسنده شدن هم ادامه بده ..
یه مدیر نباید خودش اسپم بزنه و الکی به بقیه اخطار بده و محرومشون کنه .. و باید برخوردش مودب باشه و بخاطر مدیر بودن کاربران رو کوچیکتر از خودش نبینه ..
همه ی کارایی که کاربرها نباید بکنن ، نویسنده ها و مدیرها هم نباید بکنن ؛ مثل تبلیغ ، اسپم زدن ، زدن موضوعات بیکیفیت ، دعوا و ...
فعال نبودن نویسندگان و مدیران در طی زمان طولانی هم باعث برکناری اونا خواهد شد ..

RE: سوالات متداول انجمن - Faust - 27-07-2015

و همچنین جاسوسی کردن و خبر بردن از بخش مربوط به نویسندگان و مدیران (:

RE: سوالات متداول انجمن - L²evi - 27-07-2015

+ندادن دسترسی اکانت خودتون به دیگران

RE: سوالات متداول انجمن - طوطی82 - 27-07-2015

میزان اخطار تا چند درصد باشه مدیر قبول می کنید؟

RE: سوالات متداول انجمن - Tɪɢʜᴛ - 27-07-2015

(27-07-2015، 17:11)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخـطـار بـعـد یِ مُـدت تـمـومـ مـیـشـه ..

شُـمـآ بـایـد ارسـال کـافـی و اخـلاق خـوب داشـتـه بـاشـیـن تـا نـویـسـنـده شـیـن ..

(27-07-2015، 17:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:11)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شُـمـآ بـایـد ارسـال کـافـی و اخـلاق خـوب داشـتـه بـاشـیـن تـا نـویـسـنـده شـیـن ..

چند تا موضوع و چند تا ارسال Huh

چند تا ارسال موضوع هم می خواد؟چند تا من 56 تا ارسال و 5،6 تا موضوع دارم. چند تا باید داشته باشم؟

RE: سوالات متداول انجمن - L²evi - 27-07-2015

(27-07-2015، 17:36)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تا ارسال موضوع هم می خواد؟چند تا من 56 تا ارسال و 5،6 تا موضوع دارم. چند تا باید داشته باشم؟
به تعداد موضوع ربطی نداره، مطالب باید با کیفیت باشه
از 250 ارسال به بالا با داشتن 4 ستاره میتونید یکی از گزینه ها برای انتخاب نویسنده باشید.

(27-07-2015، 17:53)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:36)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به تعداد موضوع ربطی نداره، مطالب باید با کیفیت باشه
از 250 ارسال به بالا با داشتن 4 ستاره میتونید یکی از گزینه ها برای انتخاب نویسنده باشید.
فرقی نمی کنه موضوع یا ارسالمون تو کدوم انجمن ها باشه یا باید فقط تو انجمنی که می خواهیم نویسنده متخصصش باشیم ارسال و موضوع بنویسیم؟