انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Mαяѕє - 18-07-2015

سلام...ببخشید من تازه نویسنده شدم و متاسفانه نتم قطع شده...خواستم بپرسم این مشکلی ایجاد میکنه،؟برداشته میشم؟؟سعی میکنم نتم رو زود وصل کنم

RE: سوالات متداول انجمن - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 18-07-2015

(18-07-2015، 11:18)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...ببخشید من تازه نویسنده شدم و متاسفانه نتم قطع شده...خواستم بپرسم این مشکلی ایجاد میکنه،؟برداشته میشم؟؟سعی میکنم نتم رو زود وصل کنم

نه مشکلی ایجاد نمیشه (:
ممنونم ک اطلاع رسانی کردید ..

RE: سوالات متداول انجمن - Tɪɢʜᴛ - 18-07-2015

یِ سُـوال ..

مـا ایـنـجـا بـخـش آمـوزش مـوبـایـل و رایـانـه و .. نـداریـمـ

الـان مـن آمـوزش مـوبـایـل رو اگـه تـویِ مُـعـرفـی گـوشـی و اخـبـار مـوبـایـل بـزارم اشـکـال داره ؟

RE: سوالات متداول انجمن - L²evi - 18-07-2015

(18-07-2015، 15:12)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یِ سُـوال ..

مـا ایـنـجـا بـخـش آمـوزش مـوبـایـل و رایـانـه و .. نـداریـمـ

الـان مـن آمـوزش مـوبـایـل رو اگـه تـویِ مُـعـرفـی گـوشـی و اخـبـار مـوبـایـل بـزارم اشـکـال داره ؟

آموزش ها و مقالات هر چه که هس تو بخش اصلی معرفی گوشی و اخبار موبایل بذار..
میتونی از امیر رضا هم کمک بگیری که قبلا مدیر بخش موبایل بوده..

RE: سوالات متداول انجمن - chanyeol-exo - 19-07-2015

سلام من تازه عضو این جا شدم
میشه بگید چطوری عکس بزارم Huh

RE: سوالات متداول انجمن - یاسی@_@ - 19-07-2015

(19-07-2015، 6:23)chanyeol-exo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من تازه عضو این جا شدم
میشه بگید چطوری عکس بزارم Huh

کنترل پنل کاربر -------->سمت چپ ------->تغییر اواتار

RE: سوالات متداول انجمن - mnmg - 19-07-2015

gdgdbdbdbJust Girl~dadسلام...ببخشید من تازه نویسنده شدم و متاسفانه نتم قطع شده...خواستم بپرسم این مشکلی ایجاد میکنه،؟برداشته میشم؟؟سعی میکنمنمیدانم

RE: سوالات متداول انجمن - Tɪɢʜᴛ - 20-07-2015

(19-07-2015، 23:41)mnmg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

gdgdbdbdbJust Girl~dadسلام...ببخشید من تازه نویسنده شدم و متاسفانه نتم قطع شده...خواستم بپرسم این مشکلی ایجاد میکنه،؟برداشته میشم؟؟سعی میکنمنمیدانم

فـکـر نـمـیـکُـنـم عـزل بـشـیـد

چـون یـکـی دیـگـه از نـویـسـنـده هـام هـمـیـن مُـشـکـلُ داش امـا فـریـد بـهـش گُـفـت مُـشـکـلـی نـداره ..

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 20-07-2015

(19-07-2015، 23:41)mnmg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوینسده؟:|

RE: سوالات متداول انجمن - Wanton - 20-07-2015

(20-07-2015، 17:02)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوینسده؟:|

ایشون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~Just Girl~  هست مثل اینکه ..