انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - setareh80 - 30-06-2015

چطوری می تونم یه پیام و به چند نفر ارسال کنم

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 30-06-2015

اسم افراده تو بخشی که میگه به چه کسانی ارسال بشه وارد کنید. بین اسامی هم،  بگذارید

RE: سوالات متداول انجمن - *jegar - 01-07-2015

فیلم مورد نظرمو اپلود کردم. ادرسشم گذاشتم تو سایت ولی وقتی واردش میشم خرابه.باز نمیکنه.توروخدا سریع جواب بدین

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 01-07-2015

اشتباه گذاشتی باید آدرس آپارات رو که بالای صفحه است کپی کنی

RE: سوالات متداول انجمن - Faust - 01-07-2015

(30-06-2015، 17:33)setareh80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیتونید ‌!

کابرای عادی ← یک نفر ..

RE: سوالات متداول انجمن - نیلا....... - 01-07-2015

(01-07-2015، 19:06)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-06-2015، 17:33)setareh80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیتونید ‌!

کابرای عادی ← یک نفر ..

اهااااااااااااان.انوقت چطوری میتونیییییییییم عادی نباشیم؟؟؟؟؟؟ینی مث شما باشیم.خب باید چیکار کرد تا مث شماااااااا شیممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

RE: سوالات متداول انجمن - Faust - 01-07-2015

(01-07-2015، 19:09)نیلا....... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2015، 19:06)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیتونید ‌!

کابرای عادی ← یک نفر ..

اهااااااااااااان Angel .انوقت چطوری میتونیییییییییم عادی نباشیم؟؟؟؟؟؟ینی مث شما باشیم.خب باید چیکار کرد تا مث شماااااااا شیممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
توی هر انجمنی که علاقه دارید ..

مثلا رایانه ، موسیقی ، فیلم و سینما و ..

فعالیت میکنید و موضوع میزنید البته در کنار اینها باید اخلاق خوب هم داشته باشید ..

به علاوه چیز های دیگه ک توی درخواست نویسندگی هر بخش بهش اشاره شده 

و بعد مدتی اگر مناسب بودید نویسنده میشید

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 10-07-2015

یه مشکلی دارم : |
هر دفعه داره از لیست دوستام کمتر میشه .. اول 19 تا بود ، حالا شده 12 تا !!!
بعضیا از لیستم حذف میشن خود به خود .. در حالیکه من تو لیستشون هستم . هرچی هم دوبارع اد میکنم ، اد نمیشن ! مشکل از چیه ؟
تا چن وخته دیگه لیست دوستام خالی میشه ._.

RE: سوالات متداول انجمن - L²evi - 10-07-2015

(10-07-2015، 17:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیا از لیستم حذف میشن خود به خود .. در حالیکه من تو لیستشون هستم . هرچی هم دوبارع اد میکنم ، اد نمیشن ! مشکل از چیه ؟

این مشکل خیلی وقته هستش!

دلیلشم نگفتن

ولی فک کنم نا هماهنگی پلاگین با نسخه جدید 1.8باشه!

RE: سوالات متداول انجمن - ღSηow Princessღ - 11-07-2015

(10-07-2015، 17:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوده انجمن بر میداره خرابه -_- البته قراره به زودی درست شه .. (:

مشکل نیست .. اون ها باید در خواست دوستیت رو بپذیرن .. !