انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Mr.Robot - 09-06-2015

(09-06-2015، 17:01)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2015، 15:52)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2015، 15:49)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود !

من یکی از موضوع هآم رو ویرایش کردم ولی الان نمیتونم پیدآش کنم |: ): |= 
نیم خط اولشو یا هر قسمت از موضوعو که یادت میاد تو مرور گر سرچ کن ..

سرچ کردم میـآره با عنوان قبلی ولی وقتی کلیک میکنم روش میزنه موضوع مُورد نظر پیدآ نشد ):
یکی موضوع رو پاک کرد ... یا مدیر بخش اون موضوعو با یه موضوع دیگه ادغام کرد ...

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 13-06-2015

سلام
انکار دریافت به چه دردی میخوره

RE: سوالات متداول انجمن - setareh80 - 13-06-2015

ببخشید من قبلا امضامو خیلی راحت عوض میکردم ولی الان اصلا نمیتونم یعنی امضای قبلیمو پاک میکنم بعد عکس جدیدی که میخوامو میزارم بعد تغییر امضا رو میزنم دوباره همون امضای قبلی میاد چیکار کنم ؟

RE: سوالات متداول انجمن - Ֆℋ£¥∂α - 13-06-2015

(13-06-2015، 14:37)setareh80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من قبلا امضامو خیلی راحت عوض میکردم ولی الان اصلا نمیتونم یعنی امضای قبلیمو پاک میکنم بعد عکس جدیدی که میخوامو میزارم بعد تغییر امضا رو میزنم دوباره همون امضای قبلی میاد چیکار کنم ؟

خب میتونید مرورگرتون رو عوض کنید. شاید درست بشه.

RE: سوالات متداول انجمن - Tɪɢʜᴛ - 17-06-2015

بَـرآیِ مَـن دو تـآ صَـفـه اَز اَنـجـمَـن بـاز بـود بِـخـآطِـر هَـمـیـن

اِشـتـبـآهـی چَـن تـآ کـلـیـپُ تـویِ بـخش نَـرم اَفـزآر ریـخـتَـم و خـودَمَـم گُـزآرِش دآدَم

اِشـکـآلـی کـه نَـدآره ؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - bahare_021 - 17-06-2015

(17-06-2015، 20:48)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بَـرآیِ مَـن دو تـآ صَـفـه اَز اَنـجـمَـن بـاز بـود بِـخـآطِـر هَـمـیـن

اِشـتـبـآهـی چَـن تـآ کـلـیـپُ تـویِ بـخش نَـرم اَفـزآر ریـخـتَـم و خـودَمَـم گُـزآرِش دآدَم

اِشـکـآلـی کـه نَـدآره ؟؟؟

سلام ..

دوست عزیز به مدیر اون قسمت پیام بدید تا منتقلشون کنه

اگرم مدیر نداره به آقا صابر پیام بدید

برای شما مشکلی نداره اما سعی کنید حواستونو جمع کنید که دیگه تکرار نشه (;

RE: سوالات متداول انجمن - ☼A.L.I☼ - 21-06-2015

سلام من رمز این اکانتمو یادم رفته [b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی2013
[/b]  حالا متاسفانه نمیدونم چه ایمیلی رو داشته تا رمزشو بهش بده ولی رمز همه ایمیلامو میدونم حالا باید چجوری بفهمم ایمیلش چیه؟

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 21-06-2015

دونه دونه ایمیلاتو تست کن بالاخره یکیش درست در میاد

RE: سوالات متداول انجمن - setareh80 - 25-06-2015

ببخشید تو تاپیک درخواست نویسندگی نوشته حد اقل داشتن 30 تا موضوع با 250 تا بازدید اون موضوعاتی که بسته شدن کلا حساب نمیشوند ؟

RE: سوالات متداول انجمن - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 25-06-2015

(25-06-2015، 14:58)setareh80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید تو تاپیک درخواست نویسندگی نوشته حد اقل داشتن 30 تا موضوع با 250 تا بازدید اون موضوعاتی که بسته شدن کلا حساب نمیشوند ؟

اون موضوع هایی که بسته شدن یا تکراری یا بی کیفیت بودن!!!! حساب نیست