انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Navisa. - 01-10-2014

(29-09-2014، 18:10)lee young sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا توی درخواست تغییر  نام کاربری تا مهر٩٣مال بعضیا که قبل و بعد من بودن اسمشون عوض شده ولی مال من نه؟
همه ی شرایطشم داشتم ولی بعضیا که شرایطم نداشتن اسمشون  عوض شد؟؟!!HuhHuh

حتما نام كاربري كه انتخاب كرديد ازاد نبوده
يا اقا صابر وقت نكردن كه به همه ي درخواست ها رسيدگي كنن..

بهتره شما يه بار ديگه هم درخواست بديد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست تغير نام كاربري

با تشكر

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 02-10-2014

(29-09-2014، 18:10)lee young sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا توی درخواست تغییر  نام کاربری تا مهر٩٣مال بعضیا که قبل و بعد من بودن اسمشون عوض شده ولی مال من نه؟
همه ی شرایطشم داشتم ولی بعضیا که شرایطم نداشتن اسمشون  عوض شد؟؟!!HuhHuh
چون شرایطو نداشتیـن!

شرایط تغییر نام کاربری 300 سپاس هستش ولی شُـما 188 تا بیشتر نداریـن!

RE: سوالات متداول انجمن - Nazanin♥Xavi - 02-10-2014

سلام

چرا ستاره هام زیاد نمیشه؟؟؟
الان بعد از این شکلی شدن ستاره هام 70 یا80 تا موضوع گذاشتم ولی تغییری نکردنcrying

RE: سوالات متداول انجمن - ( lιεβ ) - 02-10-2014

(02-10-2014، 11:19)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

چرا ستاره هام زیاد نمیشه؟؟؟
الان بعد از این شکلی شدن ستاره هام 70 یا80 تا موضوع گذاشتم ولی تغییری نکردنcrying

سلام ..

ادامه بدید !!

2.700 !! .-.

این سئوال و خودم پرسیدم !! -ـــــــــــ-

RE: سوالات متداول انجمن - Nazanin♥Xavi - 02-10-2014

یعنی بعد 2.555ارسال زیاد میشه؟

RE: سوالات متداول انجمن - ♥ فرشته 87♥ - 02-10-2014

اگه در خواست تغیر نام کاربری داده باشیم اما الان به هر دلیلی نظرمون عوض شده باشه و نخواهیم نام کاربریمون عوض بشه باید چی کار کنیم ؟

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 02-10-2014

(02-10-2014، 12:07)♥ فرشته 87♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه در خواست تغیر نام کاربری داده باشیم اما الان به هر دلیلی نظرمون عوض شده باشه و نخواهیم نام کاربریمون عوض بشه باید چی کار کنیم ؟

اون پستی که داخل تغییر نام کاربری گذاشتید رو ویرایش کنید و بنویسید پشیمون شدید به همین راحتی :cool:

RE: سوالات متداول انجمن - ♥ فرشته 87♥ - 02-10-2014

(02-10-2014، 12:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2014، 12:07)♥ فرشته 87♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون پستی که داخل تغییر نام کاربری گذاشتید رو ویرایش کنید و بنویسید پشیمون شدید به همین راحتی :cool:
خواستم اما میگه بسته شده

RE: سوالات متداول انجمن - sepehr 82 - 02-10-2014

سلام لطفا یکی از پستام که نامش هست قسمت آخر سریال شاهگوش را ببندید
باز نمیکنه

RE: سوالات متداول انجمن - ( lιεβ ) - 02-10-2014

(02-10-2014، 11:32)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بعد 2.555ارسال زیاد میشه؟

عزیزم .. پست مَنو نگاه کُن .. 2.700 :|

وگرنه که 2.555 تا بود خودم 3 تارو داشتم >_< !!