انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - bahare_021 - 15-08-2014

(15-08-2014، 9:31)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب سوال مارو کسی نمیدونه؟

مرورگرتو بروز کن Shy

RE: سوالات متداول انجمن - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 16-08-2014

اگه بخوایم ببینیم بیشترین ارسال ها رو توی یک تاپیک کیا داشتن باید چیکار کنیم؟؟؟Shy

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 16-08-2014

بر روی تعداد ارسالی های تاپیک کلیک کنید ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 186

RE: سوالات متداول انجمن - ami parsa 1379 - 17-08-2014

kkkkkkkkkkkkkkkkkk

RE: سوالات متداول انجمن - Nasim 13 - 19-08-2014

من چند سال پیش با یه نام کاربری دیگه تو انجمن بودم ولی وقتی خواستم با اون نام بیام،رمزمو فراموش کردم.برای همین ایمیلمو وارد کردم.ولی چند روز گذشته و هیچ ایمیلی دریافت نکردم و مجبور شدم دوباره عضو شم ولی خیلی سختمه که دوباره اون همه تلاش کنم و سپاس و ستاره بگیرم.چند بار دیگه هم اقدام کردم ولی بازهم هیچ ایمیلی دریافت نکردم.چرا؟الانچی کار کنم؟

RE: سوالات متداول انجمن - melodi+ - 19-08-2014

نقل قول:
من چند سال پیش با یه نام کاربری دیگه تو انجمن بودم ولی وقتی خواستم با اون نام بیام،رمزمو فراموش کردم.برای همین ایمیلمو وارد کردم.ولی چند روز گذشته و هیچ ایمیلی دریافت نکردم و مجبور شدم دوباره عضو شم ولی خیلی سختمه که دوباره اون همه تلاش کنم و سپاس و ستاره بگیرم.چند بار دیگه هم اقدام کردم ولی بازهم هیچ ایمیلی دریافت نکردم.چرا؟الانچی کار کنم؟
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
SABER  پیام خصوصی بدید تا رمزتونو بهتون بدن !

RE: سوالات متداول انجمن - pesare bad - 20-08-2014

سلام من جدیدا نمیتونم عکس کپی کن بزارم تو انجمن یعنی میتونم آپلود کنم کپی کنم ولی مستقیم نمینونم عکسو از سایتی کپی کنم وقتی کپی پیست میکنم هیچ اتفاقی نمی افته |:

RE: سوالات متداول انجمن - ∆ MeRzaD ∆ - 20-08-2014

(20-08-2014، 0:04)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من جدیدا نمیتونم عکس کپی کن بزارم تو انجمن یعنی میتونم آپلود کنم کپی کنم ولی مستقیم نمینونم عکسو از سایتی کپی کنم وقتی کپی پیست میکنم هیچ اتفاقی نمی افته |:

سلام ..

تنظیمات ادیتورتون بهم خورده ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(-1-)

(-2-)

(-3-)

(-4-)

RE: سوالات متداول انجمن - pesare bad - 20-08-2014

(20-08-2014، 0:31)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2014، 0:04)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

تنظیمات ادیتورتون بهم خورده ..

(-1-)

(-2-)

(-3-)

(-4-)
ایول دمت گرم ولی وقتی این کارو کردم میشه عکس کپی کرو ولی بخوام پ.خ ارسال کنم شکلکا نیس |:

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 21-08-2014

در کادر بالاى اديتور يه گزينه براى شکلک ها وجود داره...