انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - ηἔ∂Δ - 14-08-2014

(13-08-2014، 9:26)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید

به عکس توجه کنید ..

اون گزینه را روی اولی قرار دهید.

یه سوال دیگه شما چه طوری کاری میکنید که این باز شه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
 ؟؟؟
چپ کلید می کنید کدوم گزینه رو می زنید که بعد باز میشه اصلا چه طوری این کلیک کنید رو نوشتید که بازم میشه

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 14-08-2014

(14-08-2014، 15:07)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2014، 9:26)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید

به عکس توجه کنید ..

اون گزینه را روی اولی قرار دهید.

یه سوال دیگه شما چه طوری کاری میکنید که این باز شه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
 ؟؟؟
چپ کلید می کنید کدوم گزینه رو می زنید که بعد باز میشه اصلا چه طوری این کلیک کنید رو نوشتید که بازم میشه

عزیزم روش کلیک میکنی باز میشه دیگه Angel

منظورم من که این نیست منظور من اینکه  چه طوری میشه گزینه ی کلیک کنید رو نوشت و گذاشت بعد وقتی هم که روش کلیک کنیم بازم بشه مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[u]کلیک کنید
 [/u]

من می خوام این کارو یاد بگیرم 

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 14-08-2014

(14-08-2014، 16:27)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم من که این نیست منظور من اینکه  چه طوری میشه گزینه ی کلیک کنید رو نوشت و گذاشت بعد وقتی هم که روش کلیک کنیم بازم بشه مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[u]کلیک کنید
 [/u]

مینویسی کلیک کنید بعد کلیک کنید رو با موس انتخاب می کنی که آبی شه بعد رو گزینه add url کلیک می کنی و لینکه جایی رو که میخوای بره رو میزاری تو باکسش و insert رو میزنی

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 14-08-2014

(14-08-2014، 16:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2014، 16:27)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[u]کلیک کنید
 [/u]

مینویسی کلیک کنید بعد کلیک کنید رو با موس انتخاب می کنی که آبی شه بعد رو گزینه add url کلیک می کنی و لینکه جایی رو که میخوای بره رو میزاری تو باکسش و insert رو میزنی
براشون باعکس توضیح دادمAngelدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s5.picofile.com/file/8131594650/20140723214737320.jpg

انجامش دادم ممنون از همه گی:cool:

RE: سوالات متداول انجمن - bahare_021 - 14-08-2014

(14-08-2014، 17:12)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجامش دادم ممنون از همه گی:cool:

بجای اینگونه پست ها از دکمه سپاس استفاده کنید لطفا. (:

چه طوری میشه تو انجمن کلیپ تصویری گذاشت

RE: سوالات متداول انجمن - melodi+ - 14-08-2014

برای گذاشتن فیلم های آپارات فقط لینکو کپی کنید !

RE: سوالات متداول انجمن - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 15-08-2014

جواب سوال مارو کسی نمیدونه؟