انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - anita299 - 13-07-2014

chejori post bezaram?

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 13-07-2014

(13-07-2014، 0:21)anita299 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

chejori post bezaram?
 سلام.

ابتدا به بخش مربوطه میریـد
سپس یه زره به پایین میریـد سمت چپ زده موضوع جـدید  و پس میزاریـد!

RE: سوالات متداول انجمن - Roza.rad93 - 14-07-2014

saloOOooom

mikhastam bedoonam az koja mishe halate mano(konjkav/relax...) entekhab koniiiiiiiiiiiiiiim?????????!!!!!!!!nky

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 14-07-2014

سلام بالا صفحه سمت چپ زده عوض کردن حالت من روش کلیک کُنیـد و حالت خود را مُشخص کُنیـد

RE: سوالات متداول انجمن - Roza.rad93 - 15-07-2014

(14-07-2014، 15:12)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بالا صفحه سمت چپ زده عوض کردن حالت من روش کلیک کُنیـد و حالت خود را مُشخص کُنیـد
خـیــــــــــــــــــــــــلی مچکــــــــــــــــرم دوست جونــــــــــــــــمHeart4xv4xv4xv4xv4xv4xv4xvnkynkynky

RE: سوالات متداول انجمن - zolale qasemi - 15-07-2014

ب من اخطار داده شده ک پیام خصوصیم پرشده باید بعضی پیامو  پاک کنم اما هرچی پاک میکنم نمیشه

RE: سوالات متداول انجمن - # αпGεʟ - 15-07-2014

(15-07-2014، 13:27)zolale qasemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب من اخطار داده شده ک پیام خصوصیم پرشده باید بعضی پیامو  پاک کنم اما هرچی پاک میکنم نمیشه

پیام های خصوصی که انتخاب کردی برا حذف شدن
اون بالا درصد پیام های خصوصی هس
سمت چپ نوشته خالی سازی پوشه ها
پوشه تو خالی میکنی
و صندوق پیامات خالی میشه.

(15-07-2014، 13:33)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2014، 13:27)zolale qasemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیام های خصوصی که انتخاب کردی برا حذف شدن
اون بالا درصد پیام های خصوصی هس
سمت چپ نوشته خالی سازی پوشه ها
پوشه تو خالی میکنی
و صندوق پیامات خالی میشه.
باید همشو پاک کنمHuh

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 15-07-2014

باید از زباله دان پیام هاتم پاکشون کنی

خیلی ممنون درس شد