انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - نرگس بهرامی - 09-07-2014

(09-07-2014، 22:28)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال داشتم چه طوری میشه توی پروفایل درقسمت اطلاعات اضافی درقسمت های
Sex
متن نوشت
باید بری تو کنترل پنل وتنضیمات پروفایلو بزنی بعد اطلاعات اضافی روپرکنی

RE: سوالات متداول انجمن - MeiChiLu - 09-07-2014

یه سوال اساسی مخم رو بد جور اتوبان دو بانده کرده پ
چرا پاسخ بعضی ها داده نمیشه؟
با تشکر

RE: سوالات متداول انجمن - S R U H - 10-07-2014

چگونه میشه لینکی که میدیم رو روش نوشت

RE: سوالات متداول انجمن - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 10-07-2014

(09-07-2014، 21:56)Amir0800 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام چرا بعضی مطالب بی کیبفیت است
با تشکر

چون تکراری هست
خلاف قوانین است
محتوای مناسبی ندارد!!!

RE: سوالات متداول انجمن - -Edgar - 10-07-2014

میشه قاب فلشخور رو عوض کرد

RE: سوالات متداول انجمن - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 10-07-2014

(10-07-2014، 6:33)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه قاب فلشخور رو عوض کرد

درود

قبلا هم صحبتهای زیادی درباره قالب شده و اقا صابر رد کردن

به دلیل این که که این قالب سبک تره

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 10-07-2014

(10-07-2014، 0:39)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای مثال من میخوام لینک نوشته پروفایل شُـما رو بزارم اول نامتونو کپی میکنم بعد کلیک راست میکنم روی دُکمه copy کلیک میکنم و بعد روی یک صفحه کلیک راست کُنیـد و روی دُکمه past کلیک میکُنم

اینم پروفایل شُـما ^_^ ===>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
SOROU$H

(10-07-2014، 6:27)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 21:56)Amir0800 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام چرا بعضی مطالب بی کیبفیت است
با تشکر

چون تکراری هست
خلاف قوانین است
محتوای مناسبی ندارد!!!
 به تایپک هایی که اسپم زا

کم محتوا

تکراری

یا تایپکی که در مکان مناسب خود قرار نگرفته باشد تایپک بی کیفیت میگویند

RE: سوالات متداول انجمن - 30Ḱᗩᔕ - 10-07-2014

(10-07-2014، 0:39)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابتدا استایل پاسخ سریع خود را به " SCEditor " تغییر می دهیم . ( کنترل پنل کاربر - ویرایش تنظیمات - گزینه های دیگر ) 

روی آیکونی که در کنار آیکون نامه هست کلیک می کنیم .

در قسمت " URL " آدرس را می نویسیم .

و در قسمت " [b]Description (optional) " متن را می نویسیم .[/b]

مثال :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار ورزشی و حواشی ورزشی

RE: سوالات متداول انجمن - •ДmịrHoSsiŋ• - 12-07-2014

باسلام
يه مشكل برام به وجود اومده اينه كه هرچي پيامارو حذف ميكنم بازم صندوق پيام ها 100% رو نشون ميده و نميتونم پ.خ دريافت كنم چون اگه مجموع پيام ها 500تا بشه ديگه نميتوني پيامي دريافت كني درحالي كه مجموع پيام هاي من 400تاست
ولي با اين حال بازم صندوق پيام100%پره
چه كار بايد كنم ؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 12-07-2014

(12-07-2014، 16:49).اميرحسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام
يه مشكل برام به وجود اومده اينه كه هرچي پيامارو حذف ميكنم بازم صندوق پيام ها 100% رو نشون ميده و نميتونم پ.خ دريافت كنم چون اگه مجموع پيام ها 500تا بشه ديگه نميتوني پيامي دريافت كني درحالي كه مجموع پيام هاي من 400تاست
ولي با اين حال بازم صندوق پيام100%پره
چه كار بايد كنم ؟؟

باید از زباله دان پیامات هم پاکشون کنی.