انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - bahare_021 - 12-06-2014

(12-06-2014، 23:00)Rainy Lady♥* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ببخشید هیچ راهی نیست که از تو کامپیوتر برای پیام خصوصی عکس بذاریم؟؟
یا برای امضا؟

سلام.
به اینجا مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

RE: سوالات متداول انجمن - Rainy Lady♥* - 13-06-2014

(12-06-2014، 23:21)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 23:00)Rainy Lady♥* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ببخشید هیچ راهی نیست که از تو کامپیوتر برای پیام خصوصی عکس بذاریم؟؟
یا برای امضا؟

سلام.
به اینجا مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!
ممنون☻☻

RE: سوالات متداول انجمن - ηἔ∂Δ - 14-06-2014

سلام یه سوال داشتم چه طوری میتونم  توی سایت مطلب یا عکس بزارم

RE: سوالات متداول انجمن - امیررضا* - 14-06-2014

(14-06-2014، 18:32)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یه سوال داشتم چه طوری میتونم  توی سایت مطلب یا عکس بزارم

شما وارد هر انجمن که بشید در گوشه ی سمت راست بالا نوشته شده است:موضوع جدید

روی ان کلیک کنید و موضوع خود را قرار دهید

البته باید تشخیص دهید هر موضوع را در کجا قرار داد

RE: سوالات متداول انجمن - ηἔ∂Δ - 15-06-2014

اون وقت توی این انجمن موضوع جدید کجاست در گوشه ی سمت راست با لا که نیست

RE: سوالات متداول انجمن - مایکل شوما خر - 15-06-2014

به قول بابا پنچعلی اررررررررررررره؟

RE: سوالات متداول انجمن - Xavi Hernandes - 15-06-2014

توروخدا کمکم کنید با اسم و رمز خودم نمیتونم وارد شم الان با اسم دوستم اینجام خواهش میکنم کمکم کنید هرچی میزنیم میګه اشتباه است اسمم ژاوی هرناندز و هنوزم موضوعام تو قسمت فوتبالی ها هست

RE: سوالات متداول انجمن - ♥CRAZY G!RL♥ - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:21)Xavi Hernandes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توروخدا کمکم کنید با اسم و رمز خودم نمیتونم وارد شم الان با اسم دوستم اینجام خواهش میکنم کمکم کنید هرچی میزنیم میګه اشتباه است اسمم ژاوی هرناندز و هنوزم موضوعام تو قسمت فوتبالی ها هست
 به آقا صابر بگیـد.

اگه یه مدیر که شمارو میشناسه شمارو تایید کنه آقا صابر رمزو بهتون میگه و میتونین وارد شین با نام قبلیتون

RE: سوالات متداول انجمن - Xavi Hernandes - 15-06-2014

(15-06-2014، 12:55)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:21)Xavi Hernandes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به آقا صابر بگیـد.

اگه یه مدیر که شمارو میشناسه شمارو تایید کنه آقا صابر رمزو بهتون میگه و میتونین وارد شین با نام قبلیتون

میشه آدرس بروفایلشو بدین؟ممنونم آره یه مدیر هست که منو میشناسه

یعنی الان به مدیرهه بګم یا آقا صابر؟

RE: سوالات متداول انجمن - حسنا56 - 17-06-2014

سلام ببخشیذمن حسنا56هستم تازه عضوشدم یه سوال داشتم من اگه الان از این برنامه برم بیرون چطوری میتونم این برنامه روبازکنم لطفا زودجواب بدید