انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ - 07-10-2013

(04-10-2013، 10:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اگه بخوایم لینک باس دانلودبذاریم تا بکس بتونن دانلودکنن ازکجا بذاریم پیدانمیکنم منسوالات متداول انجمن 124
توی آپلود کنید توی یک سایت آپلود.

چیو می خواهید واسه دانلود بذارید؟

اپلودش که هیچی اصن

مثلاباس عکس گذاشتن میخوایم بذاریم باید یه قسمت باشه لینک بذاریم

من جایی که لینکشو باید وارد کنم پیدانمیکنمExclamation

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 07-10-2013

نقل قول: مثلاباس عکس گذاشتن میخوایم بذاریم باید یه قسمت باشه لینک بذاریم

من جایی که لینکشو باید وارد کنم پیدانمیکنمسوالات متداول انجمن 124
اگه از توی ویرایش تنظیمات ویرایشگرتون روی حالت cseditor باشه می تونید قاب عکس رو در گزینه های ویرایشگر که می نویسید در کادر زیر آن ببینید. دومین آیکون از سمت چپ که شبیه یک قاب عکس هست رو می تونید بزنید.

ولی به جای این کارا خیلی ساده می تونید لینک مستقیم و یا لینک برای انجمن رو قرار  بدید که در صورت قرار دادن لینک برای انجمن ها پس از ارسال تاپیک و یا زدن پیش نمایش پست  و یا تاپیک می تونید عکس باز شده رو ببینید و کوچک و بزرگش هم کنید.

(07-10-2013، 15:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: مثلاباس عکس گذاشتن میخوایم بذاریم باید یه قسمت باشه لینک بذاریم

من جایی که لینکشو باید وارد کنم پیدانمیکنمسوالات متداول انجمن 124
اگه از توی ویرایش تنظیمات ویرایشگرتون روی حالت cseditor باشه می تونید قاب عکس رو در گزینه های ویرایشگر که می نویسید در کادر زیر آن ببینید. دومین آیکون از سمت چپ که شبیه یک قاب عکس هست رو می تونید بزنید.

ولی به جای این کارا خیلی ساده می تونید لینک مستقیم و یا لینک برای انجمن رو قرار  بدید که در صورت قرار دادن لینک برای انجمن ها پس از ارسال تاپیک و یا زدن پیش نمایش پست  و یا تاپیک می تونید عکس باز شده رو ببینید و کوچک و بزرگش هم کنید.

نه اخه عکس نمیخوام بذارم که....!

مر30

نقل قول: نه اخه عکس نمیخوام بذارم که....!

مر30

توی فایل های پیوست هم می تونید این کارو بکنید ولی شما نگفتی که چی می خوای بذاری! با توجه به قوانین فلشخور. گذاشتن لینک دانلود فیلم و اهنگ هنجارشکنی هست و برخورد میشه.

RE: سوالات متداول انجمن - -Edgar - 07-10-2013

سلام

اقا فرید من شرایط نویسنده شدن رو دارم؟

(07-10-2013، 15:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نه اخه عکس نمیخوام بذارم که....!

مر30

توی فایل های پیوست هم می تونید این کارو بکنید ولی شما نگفتی که چی می خوای بذاری! با توجه به قوانین فلشخور. گذاشتن لینک دانلود فیلم و اهنگ هنجارشکنی هست و برخورد میشه.

سهراپ سپهری ام نمیشه گذاشت؟

باشه زدید توحالمون اساسی Big Grin

بیخیال شدم پس مر30

نقل قول: سلام

اقا فرید من شرایط نویسنده شدن رو دارم؟

اینجا تاپیک سوالات متداول هست.

شما توی تاپیک درخواست نویسندگی در تالار مورد نظر درخواست می دید و اول هر ماه بررسی میشه و با توجه به سخت گیری ها و شرایط نویسندگی برترین ها نویسنده میشن.

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 07-10-2013

دسـته بنـدی پیش نمـایشـی افراد لیسـت دوسـتان به چیـهـ ؟

به اینکـهـ کی رو اول بزآریـم یـا نآم کآربریشـ ؟ ..

RE: سوالات متداول انجمن - τοxικ - 07-10-2013

با سلام
من موضوعاتي در مورد گردشگري جهان و ايران دارم ميتونم بپرسم تو كدوم تالار بزنم بهتره؟

نقل قول: دسـته بنـدی پیش نمـایشـی افراد لیسـت دوسـتان به چیـهـ ؟

به اینکـهـ کی رو اول بزآریـم یـا نآم کآربریشـ ؟ ..
اکنون بر پایه تاریخ نام نویسیه . به همین سبب صابر اگر توی لیست دوست کسی باشه نخستین کاربر در لیست دوستان هست.

نقل قول: با سلام
من موضوعاتي در مورد گردشگري جهان و ايران دارم ميتونم بپرسم تو كدوم تالار بزنم بهتره؟
فرهنگی.