انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 04-09-2013

نقل قول: حالا تو بگو کاربردش چیه؟
چرا وقتی تو نقل قول میزنی بالاش مینویسه نقل قول ولی من که میزنم هیچ فرقی با پاسخ نداره؟ بالاش اسمه مخاطبمو مینویسه!
واسه لینک دانلود و این چیز ها هست. بیشتر به کار انجمن های موسیقی و سینما میاد. البته کاربرد های بیشتری داره که من همشو بلد نیستم.
شما پاسخ به پست من رو میزنی ولی من از توی پاسخ سریع خودم نوشته ها رو یکی یکی با شتاب بالاتری و اسون تری نقل قول میزنم.

نقل قول: خوب فرید من حوصله دارم تجربم کمها ولی چیزای زیادی در مورد سایت میدونم دیگه باید چی کار کنم؟
نخست باید مدیر بشی! من نخستین مدیر رفع مشکلات توی فلشخورم! کلی تلاش کردم و تجربه پیدا کردم هم این جا و هم جا های دیگه! وگرنه بلد نبودم با کاربرا چه جوری برخورد کنم و مشکلاتشون رو حل کنم. نمیشه که شما مدیر رفع مشکلات بشی جانم! باید حسن نیت رو بهمون نشون بدی.

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 04-09-2013

خوب فرید چه جوری باید این کارو کنم یا از کجا شروع کنم

من آنقدر سوال می پرسم م ناراحت نشو

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 04-09-2013

اونو که من میدونم منم همین کارو میکنم از توی پاسخ سریع ولی به جای این که بالاش بنویسه نقل قول، اسم اکانت مخاطبمو مینویسه. انگار که من از گزینه ی پاسخ استفاده کردم! درحالی که من نقل قول رو زدم.

نقل قول: اونو که من میدونم منم همین کارو میکنم از توی پاسخ سریع ولی به جای این که بالاش بنویسه نقل قول، اسم اکانت مخاطبمو مینویسه. انگار که من از گزینه ی پاسخ استفاده کردم! درحالی که من نقل قول رو زدم.

Exclamation من که نمی دونم چه جوری این کارو میکنی درحالی که کار منو انجام میدی!
نقل قول: خوب فرید چه جوری باید این کارو کنم یا از کجا شروع کنم

نخست باید یه نویسنده بشی و سپس مدیر یه تالار. پس از مدت ها که تجربه ی کافی رو به دست آوردی شاید مدیر رفع مشکلات کاربران شدی به شرطی که خیلی پر تلاش و با حوصله هم باشی که در آینده روشن میشه

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 04-09-2013

(04-09-2013، 22:48)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اونو که من میدونم منم همین کارو میکنم از توی پاسخ سریع ولی به جای این که بالاش بنویسه نقل قول، اسم اکانت مخاطبمو مینویسه. انگار که من از گزینه ی پاسخ استفاده کردم! درحالی که من نقل قول رو زدم.

Exclamation من که نمی دونم چه جوری این کارو میکنی درحالی که کار منو انجام میدی!
نقل قول: خوب فرید چه جوری باید این کارو کنم یا از کجا شروع کنم

نخست باید یه نویسنده بشی و سپس مدیر یه تالار. پس از مدت ها که تجربه ی کافی رو به دست آوردی شاید مدیر رفع مشکلات کاربران شدی به شرطی که خیلی پر تلاش و با حوصله هم باشی که در آینده روشن میشه

فرید جان این کارایی که تو گفتی برای 20سال اینده است مگه نه
من هنوز نویسنده نیستم چه جوری مدیر شم

اصلا کسی منو نویسنده نمیکنه crying
خیلی دوست دارم نویسنده گفت وگو آزاد بشم
ولی نمیشه
خیلی درخواست دادم
ولی نمیشه
من چی کار کنم
که بشهcrying

نقل قول: فرید جان این کارایی که تو گفتی برای 20سال اینده است مگه نه
من هنوز نویسنده نیستم چه جوری مدیر شم

اصلا کسی منو نویسنده نمیکنه سوالات متداول انجمن 101
خیلی دوست دارم نویسنده گفت وگو آزاد بشم

ولی نمیشه
خیلی درخواست دادم
ولی نمیشه
من چی کار کنم

که بشهسوالات متداول انجمن 101
کسایی که نویسنده شدن تلاش بیشتری کردن و گاه تجربه ی بیشتری هم داشتن. از شما مناسب تر بودن.

اکنون هم که سخت تر شده چون مدیر و نویسنده زیاد داریم

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 05-09-2013

چرا بعضی موقع ها ستاره هات کم میشن؟ میشن یدونه ستاره ی بزرگ بقیشون میرن.

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 05-09-2013

نقل قول: چرا بعضی موقع ها ستاره هات کم میشن؟ میشن یدونه ستاره ی بزرگ بقیشون میرن.

هر پنج تا کوچیک میشه یدونه بزرگ. هر چی بزرگا بیشتر باشه بهتره. نشون میده پست های بیشتری داشتی و پر تلاش تر بودی

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 05-09-2013

(05-09-2013، 18:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چرا بعضی موقع ها ستاره هات کم میشن؟ میشن یدونه ستاره ی بزرگ بقیشون میرن.

هر پنج تا کوچیک میشه یدونه بزرگ. هر چی بزرگا بیشتر باشه بهتره. نشون میده پست های بیشتری داشتی و پر تلاش تر بودی
اینو که همه میدونن. میگم مثلا تو 5000 ارسال داری ولی بعضی موقع ها وقتی میبینمت به جای کلی ستاره فقط یه دونه بزرگ گذاشته. بارها این رو دیدم تو کاربر هایی که ارسال های زیاد دارن. واسه ss.mu هم دیدم تو هم باید دیده باشی.

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 05-09-2013

نقل قول: اینو که همه میدونن. میگم مثلا تو 5000 ارسال داری ولی بعضی موقع ها وقتی میبینمت به جای کلی ستاره فقط یه دونه بزرگ گذاشته. بارها این رو دیدم تو کاربر هایی که ارسال های زیاد دارن. واسه ss.mu هم دیدم تو هم باید دیده باشی.

چیز مهمی نیست. اگه دقت کرده باشی درست میشه خیلی زود. اشتباهات سیستم هست وقتی که شلوغ میشه و یا به دلایل دیگه.
درست مانند سپاس ها که گاهیی ممکنه ببینی یکی واسه خودش سپاس زده