انجمن های تخصصی  فلش خور
نامه عاشقانه یک کودک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: نامه عاشقانه یک کودک (/showthread.php?tid=3923)

صفحه‌ها: 1 2 3

نامه عاشقانه یک کودک - badgirl - 19-02-2012

سلام پریسا
پریسا چرا دیروز نیآمدی تو کوچه با من بازی کنی.پریسا من یک عروسک برای تو خریدم.به مامانم گفتم که میخواهم با پریسا عروسی کنم.ولی مامانم میگوید تو هنوز کوچولو هستی و هر وقت که بزرگ شدی و رفتی دانشگاه با پریسا عروسی کن. ولی من هنوز کلاس سوم هستم.مامانم میگوید پریسا هم باید برود دانشگاه و خانوم دکتر بشود ولی داداش ناصر میگوید دختر ها وقتی میروند دانشگاه با یک پسر دوست میشوند. پریسا تو هیچ وقت نرو دانشگاه چون اگه بروی و با یک پسر دوست بشوی یعنی دوست پسر پیدا کنی دیگه من رو دوست نداری.و من میرم و سیگار میکشم و متاد میشم و خودکشی میکنم و میمیرم.Sad
این نامه واقعی است راستی به بعضی از غلط املایی ها دقت کنید.نویسنده این نامه پسری 9 ساله با نام شایان استBig GrinHeart

RE: نامه عاشقانه یک کودک - Amitis - 20-02-2012

الهی!!Smile

RE: نامه عاشقانه یک کودک - Hamidreza76 - 20-02-2012

تو سایت ایران جوک خونده بودم

قدیم ها ...

RE: نامه عاشقانه یک کودک - frozen✘girl - 20-02-2012

اخه الهی چه فکرهای قشنگی میکنن این بچه ها ولی وقتی بزرگتر شه فراموش میکنه اخه منم از این دوستا داشتم اما الان صدسال یه بارم نمیبینمش الهی بهم برسنHeartHeartHeartHeartHeart

RE: نامه عاشقانه یک کودک - badgirl - 20-02-2012

Big Grin
(20-02-2012، 19:12)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه الهی چه فکرهای قشنگی میکنن این بچه ها ولی وقتی بزرگتر شه فراموش میکنه اخه منم از این دوستا داشتم اما الان صدسال یه بارم نمیبینمش الهی بهم برسنHeartHeartHeartHeartHeart

ما هم دعا میکنیم؛مگه نه بچه ها‏¿‏Big Grin

RE: نامه عاشقانه یک کودک - ...Sara SHZ... - 21-02-2012

(20-02-2012، 23:38)badgirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
(20-02-2012، 19:12)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هم دعا میکنیم؛مگه نه بچه ها‏¿‏Big Grin
اره!!!!Heart

RE: نامه عاشقانه یک کودک - jojotala - 21-02-2012

آخییی چه پسرییHeart Blush

RE: نامه عاشقانه یک کودک - badgirl - 21-02-2012

خیلی دوست داشتم بدونم دختره چی گفته ولی تو منبعی که این مطلب رو دراوردم نبود فقط نامه پسره بود

RE: نامه عاشقانه یک کودک - نیما blitz - 22-02-2012

کاش همیشه این صداقت در بزگترها هم پیدا میشدExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

RE: نامه عاشقانه یک کودک - نورما جین بارک - 25-07-2012

اخی اهی نکه خودم بیست سالمه دارم میگم حهحه چه ناز وای چه جرعتی داشته