انجمن های تخصصی  فلش خور
محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! (/showthread.php?tid=30298)

صفحه‌ها: 1 2 3

محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - مهدی خطر - 13-03-2013

- یادتونه سر کلاس تخته پاک کن رو خیس می کردیم می کشیدیم رو تخته فکر می کردیم خیلی تمیز شد بعد که تخته خشک می شد می دیدم چه گندی زدیم…! الان همین حس رو نسبت به زندگی دارم

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

2- دوس دارم یه روز آنقد پولدار بشم که وقتی رانی می خورم؛ اون تیکه آخر آناناس که ته قوطی گیر می کنه واسم مهم نباشه!

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

3- بعضی آدما آنچنان گنج های بی بدیلی هستن که باید حتما دفنشون کنی!

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

4- اگه سال تا سال یه قرون تو جیبت نباشه مامان و بابات نمی فهمند، کافیه یه نخ سیگار تو جیبت باشه همه عالم می فهمن!

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

5- موقع فوتبال نگاه کردن 80 دقیقه می نشینی چش تو چش تلویزیون هیچ اتفاقی نمی افته، یه دقیقه میری دستشویی، میای می بینی بازی دو دو تموم شده.

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

6- موقع درس خوندن پرزهای موکت هم واسه آدم جذاب می شه، دوست داری ساعت ها بشینی بهشون نگاه کنی.

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

7- دیدن یه سوسک توی اتاق خواب درواقع مساله خاصی نیست، مساله خاص از اونجا شروع می شه که: سوسکه ناپدید می شه

سیگار,بروسلی,مطالب طنز

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - مهشید.ب - 13-03-2013

مرسیSmileSmileSmileSmileSmile

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - sasa. - 13-03-2013

ممنون عزيزم

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - ღSηow Princessღ - 13-03-2013

ممنونnky

thanks

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - own_95 - 14-03-2013

مرگ من
جون من
دیگه تکراری نذار ......................... جون هرکی دوس داری

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - فرنام عشقی - 14-03-2013

مر 50 BlushBlush همون مر30+20

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - مهدی خطر - 15-03-2013

(14-03-2013، 13:58)own_95 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرگ من
جون من
تو بیکار الاف هرچی من میزارم میگی تکراری خوب باسه توتکراری باسه بقیه اینجوری نیستTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - *mrm* - 15-03-2013

(15-03-2013، 6:07)مهدی خطر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2013، 13:58)own_95 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرگ من
جون من
تو بیکار الاف هرچی من میزارم میگی تکراری خوب باسه توتکراری باسه بقیه اینجوری نیستTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

واسه منم تکراریه وبرای صدتای دیگه که هنوز نخوندنش

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - haryy pattr - 23-05-2013

خوب بود بازم بزار

RE: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!! - hadise del - 23-05-2013

آره بازم خوب بود