انجمن های تخصصی  فلش خور
کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم (/showthread.php?tid=3005)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - ღeternal Loveღ - 28-01-2012

کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم  1

دوستای عزیزم سلام امیدوارم که با دیدن این تصاویر زیاد ناراحت نشده باشید،ولی نظر من اینکه به اطرافمون بیشتر توجه کنیم و به بچه های کوچیکی که از شدت رنج و ناراحتی هر روز آمار از بین رفتنشون بالا میره کمکی کنیم تا با شادی اونها خانواده هاشون نیز شاد و خشنود بشن وخدا هم از ما............!!!

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - big boy - 28-01-2012

به خدا خیلی ناراحت شدم راس میگی واقعاSad

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - mohamad66 - 29-01-2012

SadSadSadSadSadDodgySad
هفتمی و هشتمی و یازدهمی از همه بدتر بودن

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - ململ جوجو - 29-01-2012

هفتمی یکم دروغه چون تو خیابونا که کلمند گذاشتن و مغازه داراهم اجازه میدم از آب آبسرکنشون استفاده کنیم

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - ghahreman9090 - 29-01-2012

خیلی ناراحت شدم ....خیلی غم انگیز بودSleepySleepySleepy

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - poya - 29-01-2012

دلم يه جوري شد اينارو ديدمSadSadSadSad

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - frozen✘girl - 29-01-2012

اخه الهی دلم خیلی براشون سوخت طفلکی ها SadConfused

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - hossein. - 29-01-2012

واقعا غم انگیزهUndecided

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - jigar - 30-01-2012

بازم به معرفت تو حواست به آدمهای اطرافت هست بعضی ها ............
واقعا دردناکه!!!!!!!!!!!

RE: کاش جای دیدن چند تار موی دختری در خیابان اینها را هم میدیدیم - mohamad66 - 01-02-2012

و این ها را...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و...
فقر=بد بختی و..