انجمن های تخصصی  فلش خور
جواب حرف ناشناس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: جواب حرف ناشناس (/showthread.php?tid=297521)

RE: جواب حرف ناشناس - Mohlek - 01-09-2021

نقل قول: Sad((((((((((((((((

vvv:

نقل قول: اگہ قرار باشہ با یکی از جون جونی ھای فلشخور (تاکید میکنم امکان رنگین کمونی شدن نیس) ازدواج کنی کدومو انتخاب میکنی؟ (توجہ: نمیشہ انتخاب نکنی و ھمچنین جواب ندی)
مگه کسی هس تو فلش که من باش ازدواج نکرده باشم ؟ Telegh_01

نقل قول: این بود آرمانھای فلشخور؟
فلش چنتا آرمان داره مگه ؟
نقل قول: این یعنی دردهای واقعی میسازه مرد های واقعی
ما که هر کیو دیدیم از شدت درد نتونس بلند شه ...
دمت گرم

نقل قول: برنده برقص رو ساز باختن
عا این حقه ایول

نقل قول: مهلککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک​ک
آیا میدانستید که با این پیام باعث شدید که عرض باکس های نمایش پیام زیاد شود واز حالت معمول جلو تر بزند و باعث بد دیده شدن پیام ها شود ؟
با این حال مرسی

نقل قول: درسی از تاریخ: امیرحسام الرشید ملعون گفت تا زمانی کہ تو این فلشخور نتونیم ترور کردن رو شروع کنیم آرمان ھای عمو صابر بہ ھدف نمیرسہ سپس خلیفہ وقت فلشخور امیرحسام الرشید ملعون دستور داد شمالی برقصین و شمالی چت کنید و فرھنگ شمالی رو رواج داد بعد ھمہ بیخبر از مقصود حسام الرشید شمالی بازی در آوردند و ترور شدند از جمع فلشخور فقط شھید و سھند و حسین زندہ موندند. شھید توسط گروھک منافقین حسام الرشید و گروھک امیر539 در منطقہ گفت و گو شبانہ بوسیلہ چاقو سلاخی شد سھند ک خود را دست تنھا دید بہ حسام الرشید درخواست وزارت داد و حسام الرشید ک وزیر بی خاصیتی بنام موزایک داشت رو کشت و از سھند استفادہ کرد حسین ھم ک حوصلہ نداشت خودشو با ھندزفری حلق آویز کرد و کشت عمو صابر کہ از قدرت حسام الرشید ملعون میترسید حسام الرشید رو چیز خور کرد و تو دستشویی اونو بوسیلہ شمشیر جومونگ کشت سپس خودش بر تاج و تخت نشست و نسل جدید فلشخور رو ساخت نتیجہ: ھیچ وقت ب دستشویی نروید و جون جونی بازی در نیارید و با شمالی ھا حرف نزنید .-. امیدوارم عبرت بگیرید حاجی ی جواب خندہ دار بدہ دلمون وا شہ
سمی از شهید عزیز Telegh_59 Telegh_01

RE: جواب حرف ناشناس - єη∂ℓєѕѕღ - 01-09-2021

ادرس نمیدم پرو میشی دمت گرم چواب میدی حوصلم سر میره نباشی

تو حوصلت سر نمیره ولی این ملت خسته شدن از بس من اینجا جواب تورو دادم Telegh_01

RE: جواب حرف ناشناس - Prometheus - 01-09-2021

نقل قول: اگہ قرار باشہ پنج نفر از اعضای فلشخور رو ببینی اون پنج نفر کیان؟

@Medusa
@ραтяιcια
@سهَ‌ند
@THEDARKNESS
@Mohlek

RE: جواب حرف ناشناس - ѕααяeη - 01-09-2021

نقل قول: یه یادی هم از ما کن
کیستی؟|=

نقل قول: چطوری لیمو شیرین

خوبم.-.

RE: جواب حرف ناشناس - ραтяιcια - 01-09-2021

چه حسی داره وقتی حتی تو مجازی هم احساس تنهایی بکنی

خب این مورد بعضی وقتا برام پیش اومده
البته نه به تازگی، خیلی وقت پیش
نمیدونم چه طوری بگم...
بعضی وقتا حس میکردم یه چیزی تو گلومه که شاید نمیتونم رو در رو به هرکسی بگم و احتیاج به یه نفر داشتم که تلفنی و یا در حد پیام به حرفام گوش بده و خب نبود
احساس پربودن از کلی حرف نگفته(حس نیست ولی خب) ، احساس اضافی بودن، احساس مضخرف تنهایی
توصیفش سخته واقعا/=

RE: جواب حرف ناشناس - єη∂ℓєѕѕღ - 02-09-2021

راستی موهات شوره داره
نه تو عکس اونطوریه شوره کجا بود Telegh_01

دیدم از ملیکا پرسیدی تویی باختی دیگه؟ نمیدونم هنوز تگ نکردی . و گفته بودم پسرم سنم هم زیر ۵۰
: ///////

بازم من : // بله بله بازم زیبایی تو لعنتی واقعا خوشم نیاد صلوات
جمیعا صلوااااااتتت

ای بابا به ملت چه ربطی داره. نمیزارن دوتا عقاب عاشق به هم برسن ?? و بگم خواستی پ.خ هم بدی مشکل نداره اونجا هم جوابتو میدم یه شانس داری درست تگم کنی قول میدم اعتراف کنم
واو اقای عقاب یه عقاب همیشه تنهاستTelegh_01
مهم نیس خودت خواستی پ.خ بده

RE: جواب حرف ناشناس - THEDARKNESS - 02-09-2021

دوس دخترت سلام رسوند
کدوم یکیشون؟
+
بگو اصل کامل بده من اینطوری نمیفهمم کدومشون بوده

RE: جواب حرف ناشناس - єη∂ℓєѕѕღ - 02-09-2021

اگہ گالانت بت بگہ آی لاو یو بعد امیر539 بگہ من کہ از گالانت بھترم و بیشتر دوست دارم کدومو انتخاب میکنی؟ (میتونی قبول نکنی یا ھر کاری دلت خواست بکنی)

هیچکدوم: /

RE: جواب حرف ناشناس - THEDARKNESS - 02-09-2021

اگہ سر جلسہ امتحان این سوال اختیاری بیاد کدومو دوس دارید: 1. باران 2. شقایق کوچک 3. ریھام 4. شقایق بزرگ کدومو میزنی؟ (چون نمرہ نیاوردی باید جواب بدی)
اول اینکه مگه شقایق سایز بندی داره؟ Telegh_01
دومش من صفرم بشم به این سوال جواب نمیدم

RE: جواب حرف ناشناس - ѕααяeη - 02-09-2021

نقل قول: رامونا پشت سرت حرف میزنه?
خدا شفات بده دوست عزیز._.

نقل قول: تو که به ما پا ندادی لااقل ازدواج کن مخ دختراتو بزنیم?

قصد ازدواج ندارم||||=

نقل قول: اگہ بفھمی پوبون تو تمام این مدت پسر بودہ و داشتہ مختو میزدہ واکنشت چی بود؟

اعصبانی میشدم احتمالا ||||=

نقل قول: You’re just too good to be true,,, I can’t take my eyes off of you,,, You’d be like heaven to touch,,, I wanna hold you so much,,, At long last love has arrived,,,and I thank God I’m alive
مرسی.-.