انجمن های تخصصی  فلش خور
دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: رایانه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: معرفی نرم افزار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید (/showthread.php?tid=289279)

صفحه‌ها: 1 2

دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 27-09-2020

دوستان میخوام وارد گروهی بشم اما همش این ارور بالا میاد مشکلش چیه؟

خواهش میکنم بگید crying

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید 1

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - Emmɑ - 27-09-2020

فیلتر شکن داری؟

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - امیر539 - 27-09-2020

این میتونع اخطار این سایت نا امنع یا برای تاریخ یا ساعت باشع اون ادوند چیع اونو لزن بعد ادامه بدع

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 28-09-2020

(27-09-2020، 22:58)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلتر شکن داری؟
ی فیلتر شکن دان کن
1.1.1.1
اینی کع گفتم خوبع دان کن بعد بزن

قبلا امتحان کردم نشد

(27-09-2020، 23:21)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این میتونع اخطار این سایت نا امنع یا برای تاریخ یا ساعت باشع اون ادوند چیع اونو لزن بعد ادامه بدع

نه مشکل از این نیست

نوشته اتصال خصوصی نیست

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - امیر539 - 28-09-2020

(28-09-2020، 13:40)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2020، 22:58)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلتر شکن داری؟
ی فیلتر شکن دان کن
1.1.1.1
اینی کع گفتم خوبع دان کن بعد بزن

قبلا امتحان کردم نشد

(27-09-2020، 23:21)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه مشکل از این نیست

نوشته اتصال خصوصی نیست

خوب هموناامنع میشع
اونی کع گفتمو بزن

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 28-09-2020

دادا میگم نوشته اتصال شما خصوصی نی ربطی با تاریخ و ساعت نداره

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - Sirvan10_a - 28-09-2020

(27-09-2020، 22:33)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان میخوام وارد گروهی بشم اما همش این ارور بالا میاد مشکلش چیه؟

خواهش میکنم بگید crying

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید 1
با برنامه برو

و یا به معلمت بگو ادت بزنه Sleepy

مشکلاتت فکر کنم از گوشیته.

هم این هم واتساپت

حاجی گروه غریبست چجوری اد بزنه Telegh_01

+

این مشکل تمام گوشی هاست

@"LONELY._.BOY"

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - Sirvan10_a - 28-09-2020

(28-09-2020، 19:51)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی گروه غریبست چجوری اد بزنه Telegh_01

+

این مشکل تمام گوشی هاست

@"LONELY._.BOY"
برای شاد نمیدونم

ولی من رو گوشی خودم سه تا واتساپ دارم با سه تا خط همشونم کار میکنن Blush

RE: دوستان این ارور ورود به گروه شاد رو چجوری بر طرف کنم؟ کمکم کنید - 12345678912 - 29-09-2020

روی advanced بزن بهد رو لینک شاد که توی صفحه میاد روش کلیک کن میری تو شاد