انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 (/showthread.php?tid=282666)

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 27-04-2020

(27-04-2020، 13:20)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 13:19)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 13:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 13:13)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الا همین فونت خوبه؟
فانوس بزرگ نمیشه .. اگه بزرگ بشه میره زیر صفحه..

مگر اینکه فانوسو به بهش "انجمن های" بچسبونم..

فونت بخش "انجمن های" هم همین پرستو بزارم؟

از قبلی قابل تحمل تره.
میتونی به بالای "ر" آویزون کن !
ولی فونت آدرس سایت رو تغییر بده یکم ساده و نازک تر باشه یه کوچولو هم بیا پایین تر
نخل حذف بشه
"انجمن های" یه فونت شکسته تر و ظریف تر داشته باشه تقریباً عین خودم . این قشنگ نیست و سایزشم کوچیک تر کن.

همچین چیزی میشه پایین نمیشه برد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-04-27-فتوشاپ-آنلاین-نسخه-HTML5-1-.png
وقتی کوچیک ترش کنی فضا باز میشه ، در نتیجه میشه یه میلی‌متر برد پایین 

اینجوری میشه ..

رها ولش کن -_-
سرم داره میترکههه Telegh_01 

صاب سایت خوشش اومده گفت بســـــــــــــــِار عالی Telegh_42

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Ɗєя_Mσηɗ - 27-04-2020

اِوا سلآم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 84

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Faust - 27-04-2020

(27-04-2020، 13:21)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری میشه ..

رها ولش کن -_-

یه صابر پیام بدم بگم من نمیتونم کوچیک کنم کار خودته مرررد؟

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - sober - 27-04-2020

آلبرت خدابیامرز هم اواخر عمرش اعصاب نداشت:ngh:

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 27-04-2020

(27-04-2020، 13:23)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 13:21)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری میشه ..

رها ولش کن -_-

یه صابر پیام بدم بگم من نمیتونم کوچیک کنم کار خودته مرررد؟

بهتره با فتوشاپ باشه ..
چون واضح تره الان ببین عکس خودتو با من .. کیفیتشو ..
+لوگویی که زدم پس زمینه نداره ..

ینی الان لوگوی منو تو یه سایتی بزاری با پس زمینه قرمز دورشو حاشیه سفید نمیگیره ..

تو طرحو بده من طراحی میکنم v:

+لوگوی فلشخور محدودیت داره بابا تو یه جای گوچیک باید یه چیز خوب در بیاری.

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 27-04-2020

(27-04-2020، 13:20)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 13:03)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:02)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:52)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill
مثل بعضیا مدیریت اثر منفی روت گذاشته ...
سپاس نمیدی -_-

مثل کی؟

بزار تگشم کنم غیبت نشه.
@"-HIDDEИ-"
وقتی طرف راضی نباشه چه خوبی چه بدی جلو روشم بگی همون حکم غیبت رو داره..  ]: 
+ سپاساتو به کسی بده که تشنه ی اینجور مسائله، واسه این بچه بازیا پیر شدیم ..
با سپاس! .
تا جایی که من میدونم اگه طرف مقابل نتونه از خودش دفاع کنه(جای دیگری باشه یا هر دلیل دیگه ای) بدگوییت غیبت حساب میشه. و اگه جلوی اون فرد به دروغ چیزایی رو بگی، میشه تهمت.
شاید اشتباه میدونم!
از وقتی مدیر شدی بی جنبه شدی -_-
(واجب دونستم بگم شوخی بودن اینا)
حالا یه جلسه شاید قسمت شد مباحثه دینی کردیم
کاملا در اشتباهی و از دید من نمیتونی نگاه کنی ببینی چه اتفاقی داره میفت
ما ارادت داریم ممد آقا
یاعلی

امیرررر به همه چی گیر دادم قرآن یادم رفت !
قرآنو کوچیک کنننن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 84

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Jack Daniel'ѕ - 27-04-2020

(27-04-2020، 13:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آلبرت خدابیامرز هم اواخر عمرش اعصاب نداشت:ngh:

از یه intp دست چپ خاص پیر چه انتظاری داری؟

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 27-04-2020

@m.h.sa
سلام آبجی جونم Heart
چطوری Big Grin
دوباره دوتا خواب مضخرف دیدم.____.

(27-04-2020، 13:25)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره با فتوشاپ باشه ..
چون واضح تره الان ببین عکس خودتو با من .. کیفیتشو ..
+لوگویی که زدم پس زمینه نداره ..

ینی الان لوگوی منو تو یه سایتی بزاری با پس زمینه قرمز دورشو حاشیه سفید نمیگیره ..

ببین من بدون پس زمینه هم میتونم طراحی کنم.
اصلاً یادم نبود
اندازه‌ی همون پس زمینه‌ی سفیدی که برام فرستادی اوکیه؟