انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 (/showthread.php?tid=282666)

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Sirvan10_a - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:07)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:04)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حرفامو زدم هرکی باور کرده هر کیم باور نکرد اصلا برام مهم نیست.

میخواید باور کنید میخواد باور نکنید به موهای زاید محمد

وش باشید

هنوز برا خودت بالا نیومده از ممد میریبالا؟ Smile))

ای کلک :دی

با اجازتون من نمیزارم بالا بیان 14

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - armitaarmita - 27-04-2020

سلام و صد سلام

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:08)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:00)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:57)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو 5سالگی مخ زده
10سالگی رانندگی
16 داستان نویسی

لوبیای سحرآمیز گو خوردBig Grin

کلاً تو توهمه فکر کنم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 66

فعلا ک نیما رو بن کردن سر همین داستان
ترکش توهمش به واقعیت میخوره =))

عه تگش کن ببینم کیه؟

Nimas
والا زمان ما تگ نبودBig Grin
فک کنم واقعا پیر شدیم=)))
ipهاش یه لشگر ممبر داشت .
بگو ورود نکنه با حسابش ، اک جدیدم نزنه ، تا لیستش خالی شه از بن درس میارم .
چون ipهاش با خیلیا مشترک بود
لینک لینک D:

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - z_farhad - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:05)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:54)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:51)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:43)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم اکانتشو نمیدونم
اینجا آشنا نشدیم
یادمه همو نمیشناختیم تو اون پست نفر قبلی نفر بعدی قرار بود برام رقص چاقو برهBig Grin

اووف چقد رومانتیک
یاد خودم افتادم منتها با سرانجامی دگر *_*
باو بهش پیام بده بیاد
تو ک مغازه رو تعطیل کردی
منم ک سر کار نشستم خبری نیس
اونم ک کروناس قرنطینه و این حرفا
بیارش D:

ن ولش کن
کلا از اینجا خوشش نمیاد
بعدا عروسی نصف فلشو دعوت میکنم=)))
ای بابا حاجی هزینه میشه ک , ی مجلس خودمونی بگیر جاست رفقا صمیمیت
ولی اگ پلن پول خرج کردن داری ک من ی ممد و ایدین نامی داریم , بیارمشون از مشد ):

کار خوبی میکنه .. منم نمیخاسم بیام کلا چند ماه نبودم
یکی از بچه گفت بیا الان قرنطینس و اینا , اومدم
پلنشو ک دارم
پولش جور بشه حله=))
ایدین تو عروسیم ایکس کلک بازی دربیاره مسئولیتش با توئه :V

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Sirvan10_a - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:06)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان موهای زائده محمد موندن چه نقشی تو ماجرا داشتن

ارزش حرف بعضی ها از اونم کمتره 14
البنه برای من

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - AMIRMAHDI_AEZAZI - 27-04-2020

باو شما قدیمیل چقدر زود صفحه هارو جلو میبرید13

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Faust - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:06)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@9723380006

بیا م.خ دیگه حوصله این بچه های بی جنبه رو ندارم البته با بعضی ها بودم نه همه تینا و رها خانوم + اقا امیرحسین 20تن

اگه ما بیستیم بقیه دویستن بابا ول کن (((:

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:08)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:05)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:04)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حرفامو زدم هرکی باور کرده هر کیم باور نکرد اصلا برام مهم نیست.

میخواید باور کنید میخواد باور نکنید به موهای زاید محمد

وش باشید

داداش خودتو ناراحت نکن

بگو ببینم ماشینت چیه؟

اصلا ناراحت نیستم مال من نیستند من هنوز نخریدم

داداشم سمند f7 داره

بابامم تا چند ساعت پیش دنا + داشت

ef7 دوگانه؟

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - z_farhad - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:09)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:08)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:00)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 10:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاً تو توهمه فکر کنم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 66

فعلا ک نیما رو بن کردن سر همین داستان
ترکش توهمش به واقعیت میخوره =))

عه تگش کن ببینم کیه؟

Nimas
والا زمان ما تگ نبودBig Grin
فک کنم واقعا پیر شدیم=)))
ipهاش یه لشگر ممبر داشت .
بگو ورود نکنه با حسابش ، اک جدیدم نزنه ، تا لیستش خالی شه از بن درس میارم .
چون ipهاش با خیلیا مشترک بود
لینک لینک D:
فک کنم یخورده دیر گفتی واسه اک جدید نزدن :V

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ÆMÆշЇÑζ - 27-04-2020

(13-01-1975، 1:23)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی عروسی خودت<:
بلا ب دور ):
سال دگ ک واسه یونی اومدم اونجا , تو ک قرمه سبزی درست میکنی برام
صفا سیتی هم ک هس میریم
بسه دگ :>
باز نگی ترافیک تهران و نتونستم و نشد و اینا
برسونی بم +_+