انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 (/showthread.php?tid=282666)

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - *Aɴѕel* - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:26)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:19)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون مهربونم
و به همه چی رو با  دید روشن میبینم
البته یع ذره شیطون

اما کلا دارم عوض میشم

بزودی به F خواهی رفت (France)

سانسور کردی-_-

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Sirvan10_a - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:23)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی سیروان
آرمیتا دیگع مخ کی ها رو زد؟
قرار بود وقتی رفتم توی گروه تلگرانیشون همچیو بهم بگن میگفت بجه های قدیمی از من خوششون اومده 10

میگم قدرمو بدونین میگین نه بابا من گل وین انجمن درسته یکم شلوغم ولی بازم بپه باحالیم

صبر کن الان میرم نیفهمم بهت میگم

(27-04-2020، 0:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا اگه تلگرام داری پاشو بیا تلگرام من درستت میکنم ((((:

واتساپ

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Faust - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:29)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واتساپ

ندارم

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Jack Daniel'ѕ - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:29)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سانسور کردی-_-

مهم کانسپت قضیه بود ک دستت اومد

(27-04-2020، 0:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واتساپ

ندارم

منم تل ندارم
با هم تو پ.خ بچتیم

اقا صابر اومده گ.ا بپه ها همه برید لا لا اوضاع خطری شد

@SABER

(27-04-2020، 0:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سانسور کردی-_-

*نکته ضریفی بود

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - م‍حمّد - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:28)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:24)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:22)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:19)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:17)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم جز کسایی باشم که بیشترین سپاس رو دادن
۲۲ هزار و خرده ای!
برای همین گفتم مدیریت روت اصر منفی گزاشطه.

قبلا هرچی می خوندم سپاس می زدم که نشونه باشه قبلا خوندمش اما یه مدته فقط در جهت تایید ارسال طرف مقابلم استفاده می کنم!

یعنی اونقدر تنبل بودی که نمیخواستی یک متن رو دوبار بخونی؟
البته تنبل واژه خوبی نیست! وقت شناس، شایدم بیهوده گریز
تنبل؟
مثلا کل گ.آ پیاما رو می خوندم سپاس کردم
نشون بود که من اونجا حضور داشتم یا نه!

نه اقا عههه
فهمیدم دیگه (: هرچی بود کار خوبی بود ...

(27-04-2020، 0:32)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سانسور کردی-_-

*نکته ضریفی بود
تا چه حد ظریف بود؟

(27-04-2020، 0:26)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"*Bεят"
خانوم خانوما شما گاهی حتی به بهترین دوستت هم نباید اعتماد کنی چه برسه به کسی که نمی شناسی ش
انقدر زود رفتی خودتو قاطی جمعی کردی که نمی شناسی؟
مهربون بودن رو با سادگی بیش از حد اشتباه نگیر
شنیدی میگن دست به مهره حرکته؟
توی بازی وارد میشی باید بازی کنی!

درسته بخاطره صبح ناراحتم ولی از حرفات خوشم اومد