انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 (/showthread.php?tid=282666)

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 28-04-2020

(28-04-2020، 11:08)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:03)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:56)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنا دیگه معلومه قشنگ اینجا :|
ولی قرمز تره -.-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/20200424180923-IMG-9575.jpg

زیاد تو رنگ اکسیدان بریزی قرمز میشه :v

کاش رنگ بود میشستی کمتر میشد :|

ولی واقن قشنگن ..
متفاوت تری از بقیه ..

بازیگرای ترک رو ببین ، اونایی که موهاشون قرمز تره کیوت ترن

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - sober - 28-04-2020

(28-04-2020، 11:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما کراش میزدیم تا ۲ سال فقط مثل بز نگاه میکردیم طرفو ((((:

آخر هم نمی فهمه ._.

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - spent † - 28-04-2020

(28-04-2020، 11:07)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@spent †
سارا حنایی خدای جذابیت
خب بعدا بیا بهم کامل بگو چی شد

کجا کجا )):

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 28-04-2020

(28-04-2020، 11:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:01)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:52)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:46)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر اون گپ لامصبو از اول میدادی انقدر بحث نمیکردی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 152

هدفش گپ نی ..

3-4 بار گفتم دارم جواب نداد.

صد نفر ریپ میزنن باید جواب بدم
من دنبال گپیم اشنا باشن اگه غریبه بخوام کلی هست تو تل

اشنا ها هستن ..

کیا؟

بچهای همینجا ..

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Đęąđ.ğïřł - 28-04-2020

(28-04-2020، 11:08)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:46)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صرفا اهدافی که دارم تو مثال تویی که تاز 3 ساه افتادی تونت نمیتونی درک کنی

من اصا گپ نمیرم گل:v

نگا چرت و پرنت .. دقیقا حرفایی که به من زدی داره به خودت بر میگرده .. بابا من بیشعور بودم ، تو چرا هی میخوای ثابت کنی خودتی :/

اهداف تو ،توی بی هدفیه استاد:^

نمیری یا راهت نمیدن؟ ._.
من اثبات نمیکنم خودمو حرف زدی جوابتو دادم من اثبات شده هستم((:
تو شزوع کردی بحث و توهین :^
خب الان دقیقا همون اصل واسم ثابت شد ..
که انسان ها به چیزی که نمیدانند میخندند ((: به یه بچه بگو شب ناخن نگیرکلسیمت میپره،نمیفهمه که ! باید بهش بگی شب شیطان زیر ناخنته بیدارش نکن .

راهم نمیدن خاالهههه cry2

ای جانم ، جوری اثبات شدی که فیثاغورس اثبات نشده هنو ..

من شروع کردم چون بیشعورو بی شخصیتم .. تویی که ادعای شعور کردی و منو بیشعور خطاب کردی چرا بیشعور شدی ؟ Telegh_01 

برای بار ششم ، گپ دارم میخواهی؟
میدونی چیه
فک میکنی با گنگ حرف زدن سطحتو میتونی بالا نشون بدی:^
صدبار گفتم الانم میگم حرفای مرتبط به بحث بزن:}

گریه نکن -_-
ناخوناتو شب بگیر بچه خوبی باش ۹شب بخواب میبرنت.-.

میدونم:>

حیقم اومد جوابتو ندم ضایع شی:^
گنگ نیست اینجا همه فهمیدن تو نفهمیدی 25r30فضای مجازی یه فضای نامحدودیه ، نمیشه فهمید کی داره چیکارمیکنه .. حتی اون کاربر 13 ساله که میخندن واسش ممکنه یه هدف داشته باشه که همه فک میکنن 13 سالشه .
مرتبطیه :|

باشه خاله):

اوکی ضایع شدم ، مرسی .. بعد میگم مدالو بیارن برات
خوش گذشت

گـــِــت

منم فهمیدم استاد یه سری خرافات قدیمی و چون کلمه قلمبه سلمبه داره بکار بردی:>

چقد درگیر حاشیه ای تو ناموسا:/
هدف شوم داشته باشه طرف مقابل باید عقل داشته باشه:/

افرین((:

مدال مال بچه هاس ما همینکه یه چیو به طرف مقابل یاد بدیم بسه برامون:^

(28-04-2020، 11:10)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:07)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:06)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوش درست شده اقا میتونین توش غرق شین D:

تا یه هفته هم همش میری حموم رنگ پس میده (((:
تو حنا نباید میزدی
باید با بابونه بلوندش میکردی :v

چرا زودتر بهم نگفتی ((:

الان بابونه بزنم چه رنگی میشه :|
قبلش می پرسیدی خب
شما الان باید اسید بریزی عزیزم

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Medusa - 28-04-2020

(28-04-2020، 11:10)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:07)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:06)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوش درست شده اقا میتونین توش غرق شین D:

تا یه هفته هم همش میری حموم رنگ پس میده (((:
تو حنا نباید میزدی
باید با بابونه بلوندش میکردی :v

چرا زودتر بهم نگفتی ((:

الان بابونه بزنم چه رنگی میشه :|

نزن دیوااانههه
تجربه نشد برات ؟ 
دو روز دیگم میای میگی ** زدم به موهام که قهوه ای روشن شه -_-

(28-04-2020، 11:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما کراش میزدیم تا ۲ سال فقط مثل بز نگاه میکردیم طرفو ((((:

ماعم نگا میکنیم فقط جز سلام خدافظ حرف نزدیم :|

(28-04-2020، 11:07)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا حنایی خدای جذابیت
خب بعدا بیا بهم کامل بگو چی شد

کجا کجا )):

کلا همه چیو از اولش برام تعریف کن دیگه

(28-04-2020، 11:10)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:08)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:03)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:56)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنا دیگه معلومه قشنگ اینجا :|
ولی قرمز تره -.-

http://dl.akskhor.ir/uploads1/20200424180923-IMG-9575.jpg

زیاد تو رنگ اکسیدان بریزی قرمز میشه :v

کاش رنگ بود میشستی کمتر میشد :|

ولی واقن قشنگن ..
متفاوت تری از بقیه ..

بازیگرای ترک رو ببین ، اونایی که موهاشون قرمز تره کیوت ترن

یک عمر قرمز هارو مسخره میکردم خدا زد کمرم ((: