انجمن های تخصصی  فلش خور
راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( Aмιя Hσѕѕєιη ) ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( Aмιя Hσѕѕєιη ) ! (/showthread.php?tid=266994)

صفحه‌ها: 1 2

راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( Aмιя Hσѕѕєιη ) ! - امیر‌حسین - 13-08-2017

سری اول

+خاک توسرت،هیچ گُهی نشدی،پسر فلانی رو ببین چه خوش خطه،ببین اسمش رو پردست همه جا،واقعا حیف پولی که برای شما خرج میکنیم.
-مامان،میخوام برم کلاس نقاشی.
+میتونی بری ؟ بعد وسط راه ولش نکنی ..
-نه ول نمیکنم ..
(ثبت نام انجام شد)
-مامان ببین این خط رو درست کشیدم؟
+اهههه گمشو بابا کلاس میری هیچی بلد نیستی

●کلاس رو ول میکنیم (:

+بابات داره جون میکنه نمیری باهاش کمک نمیکنی برات متاسفم... ببین پسر همسایه چ با باباش کار میکنه ..
-بابا امروز اومدم باهات کار کنم...!
+خوبه بیا اینجا از این کار شروع کن...
-چشم!
+پسره گیج احمق چرا اینجوری کاری میکنی واست متاسفم بی عرضه ... واست متاسفم اهاااا حیووون کار‌کن

●دیگه با بابام کار نمیکنم (:

-مامان!مامان!
+چیه هاااااا؟
-من تونستم برای اولین بار با کار و تلاش خودم توی اینترنت پول در بیارم ..
+عجب کار شاخی کردی که!

●متنفر از خودم میشم (:

+خاک تو سرت من خونه نیستم نمیخوای غذا درست کنی؟نمیخوای خونه رو جارو کنی و ظرفارو بشوری؟
-مامان اَما من پسرم...?
+خفه شو خب باشی پسر 
-باشه دفعه بعدی انجام‌میدم?

(دفعه بعد....)
-آخیییش چه ظهر دل انگیزی ^_^ مامان خونه نیست پاشم خونه رو تمیز کنم براش و یه غذا بپزم?

(بعد از انجام کار ها)

+خاک توسرت چه طرز غذا درست کردنه؟ چرا نمک کم ریختی ؟ چرا غذا ترشه؟
وااا چرا لای دیوارو جارو نزدی؟ مگ نگفتم لباس بشور؟ چرا قاشق هارو مایع ظرف شویی نزدی؟
-مامان،من پسرم این کارارو میکنم، حتی دخترای مردم هم چنین کارایی نمیکنن،حالا باز من پسرم انجام دادم?
-خفشه شووو پسره بی عرضه ..

●خسته از کمک کردن به مادر درخانه (:

-مامان^_^
+چیه؟
-تولدت مبارک^_^
+خب خب نمیخواد تبریک بگی تولد رو ، پسر همسایه ببین چه تولدی گرفته برای مامانش ..
-مامان؟ میشه جمعه یه تولد بگیریم خاله اینا و دایی اینارو دعوت کنیم؟^_^
+نه، خرج کردن الکی واس چیه؟ حوصله دایی اینا و خاله اینام ندارم
-پول یکم دارم? واست کیک میخرم .. حالا ی امشب رو تحمل کن دایی اینارو ..
+نمیخواد خرج کنی،حوصله خودمو ندارم مهمونم دعوت کنم؟

●از بین رفتن احساسم و تغییر شخصیتم (:

+خاک توسرت،همش تو خونه ای گمشو برو بیرون .. همش اون هندزفری تو گوشته و افتادی کنج خونه
-مامان برم بیرون خلاف کنم خوبه؟تو خونه نشستم دیگه? شبم که ثبل ساعت ۸ خونم ..
++آرزو دارم یبار به حرفام گوش بدی ...
شوهر خاله: حاج خانوم،امیرحسین پسر خوبیه،خیلیا بچه هاشون ۱۵ سال دارن همه نوع خلاف میکنن ..

●تحقیر کردن خودم (:

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( _Terro_ ) ! - Mr. Potato Head - 13-08-2017

:| هیچکدوم رو درک نکردم

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( _Terro_ ) ! - DarkLight - 13-08-2017

کارم میکنی واسه مامانت افرین من یک ظهر بلند میشم بعدش منتظر میشم نهارمو بخورم Big Grin

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( _Terro_ ) ! - n.leito - 13-08-2017

متنفرم از اینکه بیش از توانت ازت انتظار بره...

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( _Terro_ ) ! - ♡Hasti♡ - 14-08-2017

((:

:|

اینکه ازت انتظاربیش ازحدداشته باشن رواعصابه

:/

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( _Terro_ ) ! - αԃηєѕ - 30-08-2017

چه انتظاراتی !
حتی نمی شه متقاعدشون کنی!

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( _Terro_ ) ! - امیر‌حسین - 30-08-2017

(30-08-2017، 14:56)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه انتظاراتی !
حتی نمی شه متقاعدشون کنی!

نه ، متاسفانه ..

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( Aмιя Hσѕѕєιη ) ! - n-e-g-i-n - 23-07-2018

چه غم انگیز
ادم از انجام هرکاری نا امید میشه که

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( Aмιя Hσѕѕєιη ) ! - Đęąđ.ğïřł - 23-07-2018

هیییمممم هرکی مشکلاتی داره یکیم اینطوری.___.

RE: راز موفقیت پسر همسایه، برگرفته از زندگی ( Aмιя Hσѕѕєιη ) ! - mih - 24-07-2018

چقدر همه چیزش شبیه منه
فقط من بابام از خداشه ببرتم سر کار خودم نمیرم