انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوے آزاد نسخه 313 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوے آزاد نسخه 313 (/showthread.php?tid=266967)

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Atosa.m - 21-08-2017

(21-08-2017، 1:34)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2017، 12:38)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ .. خدایی انگیزتون از چسلاو چیه شما ها ؟!

من دیسلاو نیستم اما دیسلاوها را دوست دارم. - اکتینیوم (کرم الله وجه) 96/5/30

Dodgy

مبارکه :|
ولی من ازش متنفرم ..
هر کسی نظری داره در مورد اینجور مسائل -_-

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Actinium - 21-08-2017

(21-08-2017، 1:36)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من ازش متنفرم ..

حقیقتش دلم می گیره ملت سر به سرشون می ذارن.
به هر حال اقتضای سنشون هست درست نیست اذیتشون کنیم.
 می گذره به هر حال یه دوره از زندگی هست می گذره.

2

(21-08-2017، 1:42)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 1:36)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من ازش متنفرم ..

حقیقتش دلم می گیره ملت سر به سرشون می ذارن.
به هر حال اقتضای سنشون هست درست نیست اذیتشون کنیم.
 می گذره به هر حال یه دوره از زندگی هست می گذره.

2

طرفدار های خاص خودشون رو دارن ..
ولی یکم زیادی ادعاشون میشه ..
دیسلاو خشنه و از جایی که افرادی که در اون فعالیت دارن هم صغر سن دارن مردم مسخره اشون میکنن ..
درسته ما نباید علایق دیگران رو مسخره کنیم!
هر کسی یه نظری داره با هزار نوع علایق مختص خودش !
البته به شرط اینکه طرفدار ها علایق خودشون رو تحمیل نکنن ...

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Actinium - 21-08-2017

(21-08-2017، 2:02)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیسلاو خشنه و از جایی که افرادی که در اون فعالیت دارن هم صغر سن دارن مردم مسخره اشون میکنن ..

ولی فارغ از تمام مسائل، بامزه هستن Telegh_01

(21-08-2017، 2:08)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 2:02)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی فارغ از تمام مسائل، بامزه هستن Telegh_01

Telegh_01Telegh_01
درسته ...

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 21-08-2017

یکی از من بپرسه انگیزت از آن شدن توی فلشخور چیه .___.

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - ÆMÆշЇÑζ - 21-08-2017

(21-08-2017، 8:55)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كه من واست شعر بگم O__O

(21-08-2017، 8:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 8:55)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كه من واست شعر بگم O__O

الان که فکر میکنم میبینم با آن شدنم فقط همین اتفاق میوفته .___.

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - ÆMÆշЇÑζ - 21-08-2017

(21-08-2017، 9:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 8:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كه من واست شعر بگم O__O

يني دوس نداري واست شعر بگم ؟؟! 8

برحورد بم :|

(21-08-2017، 9:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 9:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كه من واست شعر بگم O__O

يني دوس نداري واست شعر بگم ؟؟! 8

برحورد بم :|

نه دیگه تنها انگیزه ی آن شدنمی ._.\