انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوے آزاد نسخه 313 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوے آزاد نسخه 313 (/showthread.php?tid=266967)

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Mïņ̃†êR - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:12)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 18:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 17:48)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وضعیت طوری شده ک تو دعوا تیکه های خودتو ب خودت میندازن بعد احساس کول بودن شدیدم بهشون دست میده:||||||||

داداش حمید من یه عذر خواهی بت بدهکارم..  
یادت میاد اون موقع که با اسی و بقیه یه بخثی شد.. من بی دلیل و فقط از رو یه تعصب بچگانه از یه نفر دفاع میکردم..
حق با تو بود .. من هیچی نمیدونستم.. الان تک تک حرفات رو درک میکنم و تازه شناختم کامل شده..
حلال کن دفاع بی منطقی که داشتم رو..

+

سهند؟ :|

چرا بحث کردی داداش آخِه؟
تو که میدنستی این خَفن تَه زورش روی اختیاراتیه که داره..
پَس چرا بحث کردی.. هَمه بچه ها بودن و دیدن..
دوست نداشتم بَحث کنی..

سَعی کن از این به بعد محل ندی و کار خودتو بکنی..

أمثـــال اینا هَمیشه نقشاشون کمرنگ بـــوده..!!
بحثتون ب من ربطی نداره ولی فقط یه ادم حذب باد و نون ب نرخ روز خور میتونه اینو بگه !
تا وقتی ک با طرف اوکی سنگشو ب سینه میزنی وقتی ام ک اوکی نیستی از صد تا دشمن بدتر رفتار میکنی ؟
واقعا ک (:
کل دوستا مث تو باشن ادم نیازی ب دشمن نداره !
کلا داستانا اینطوریه ک وقتی از کسی نمیتونن استفاده کنن پشتش بد میگن جوری ک خودشونم دروغاشونو باور میکنن

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Mr. Potato Head - 01-09-2017

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2017-09-01-20-47-45.png

(((((:

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - αԃηєѕ - 01-09-2017

کسی می دونه این مدیر صورتیا تو پروف من چی می خوان ؟ |:
Telegh_00

(01-09-2017، 19:18)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_00

صدتا موضوع تو یروز زدی؟25

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - _Lσѕт_ - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:18)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_00

شاید برای نویسندگیِ (: 

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Son of anarchy - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:17)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا داستانا اینطوریه ک وقتی از کسی نمیتونن استفاده کنن پشتش بد میگن جوری ک خودشونم دروغاشونو باور میکنن

کسی از کسی استفاده نمیکنه نظرشونو راجبت میگن توهم هی ب خودت امید بده

(01-09-2017، 19:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_00

صدتا موضوع تو یروز زدی؟25

بله ! 3229

بعضیا دستشون ب گوشت نمیرسه مشخصه بقیش دیگه Telegh_20Telegh_06

حرص نداره ک اخه با اب دهن سگ دریا نجس نمیشه !

(01-09-2017، 19:20)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_00

شاید برای نویسندگیِ (: 

راست میگی؟ 31

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - -Demoniac- - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:17)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:12)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 18:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 17:48)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وضعیت طوری شده ک تو دعوا تیکه های خودتو ب خودت میندازن بعد احساس کول بودن شدیدم بهشون دست میده:||||||||

داداش حمید من یه عذر خواهی بت بدهکارم..  
یادت میاد اون موقع که با اسی و بقیه یه بخثی شد.. من بی دلیل و فقط از رو یه تعصب بچگانه از یه نفر دفاع میکردم..
حق با تو بود .. من هیچی نمیدونستم.. الان تک تک حرفات رو درک میکنم و تازه شناختم کامل شده..
حلال کن دفاع بی منطقی که داشتم رو..

+

سهند؟ :|

چرا بحث کردی داداش آخِه؟
تو که میدنستی این خَفن تَه زورش روی اختیاراتیه که داره..
پَس چرا بحث کردی.. هَمه بچه ها بودن و دیدن..
دوست نداشتم بَحث کنی..

سَعی کن از این به بعد محل ندی و کار خودتو بکنی..

أمثـــال اینا هَمیشه نقشاشون کمرنگ بـــوده..!!
بحثتون ب من ربطی نداره ولی فقط یه ادم حذب باد و نون ب نرخ روز خور میتونه اینو بگه !
تا وقتی ک با طرف اوکی سنگشو ب سینه میزنی وقتی ام ک اوکی نیستی از صد تا دشمن بدتر رفتار میکنی ؟
واقعا ک (:
کل دوستا مث تو باشن ادم نیازی ب دشمن نداره !
بعضیا ام میفهمن و میبینن و خودشونو به نفهمیدن میزنن !
اوج احمقیت (: