انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Interstellar - 16-07-2017

(16-07-2017، 22:42)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:37)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:34)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:32)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Para para paradise
Para para paradise

برو ایمان و از هرجا میتونی پیدا کن بیار امشب گات میاد :|
حیفه نباشه هرچی بش فک میکنم -.-

خودت باید پیداش کنی نه من :|
شاید منتظر نشسته تا دانلود کنه
فکر کن تا 6

من اونو از کجا پیدا کنم الان ؟:| یکم از توانایی هات استفاده کن پیداش کن دگ پسرِ خوبمونُ :|

تا 6؟ زودتر میاد ک ولی بهرحال آره اونی ک من میشناسم تابستونم هست نمیخوابه :|

من از کجا پیداش کنم ؟ :/
ببین خودت میشناسی باید پیداش کنی ,من فعلا درگیر قضیه ویوو و اینام مثلا

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - esiesi - 16-07-2017

هعی :| 

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 16-07-2017

(16-07-2017، 22:43)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:41)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگیزتون از گذاشتن اسم نیو فولدر چي بوده؟ :|

ببین وقتی ی فولدر درست میکنی و نمیدونی اسمشو چی بزاری میزاری نیوفولدر بمونه دیگع منم نمیدونستم چ اسمی بزارم از نیوفولدر استفاده کردم هم فانه هم چرتو پرته :|

ch falsafe ei poshtesh bude :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Maryam Farrokhy - 16-07-2017

(16-07-2017، 22:45)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:43)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:41)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین وقتی ی فولدر درست میکنی و نمیدونی اسمشو چی بزاری میزاری نیوفولدر بمونه دیگع منم نمیدونستم چ اسمی بزارم از نیوفولدر استفاده کردم هم فانه هم چرتو پرته :|

عاره بابا چن وقت روش فک کردم :/

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Aiden Pearce - 16-07-2017

حمید رسالتم ت شده یا هنوز کار دارم ؟ :|

(16-07-2017، 22:43)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فسیل جدید :| 

(16-07-2017، 22:42)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:39)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:32)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Para para paradise
Para para paradise

hey confident idol :|

! Heyo

whassup dude ? 
how are you doin' today ? 

? Nothing tbh , hbu

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 16-07-2017

(16-07-2017، 22:44)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:42)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:37)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:34)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Para para paradise
Para para paradise

فکر کن تا 6

من اونو از کجا پیدا کنم الان ؟:| یکم از توانایی هات استفاده کن پیداش کن دگ پسرِ خوبمونُ :|

آگهی میدم تو روزنامه اصن :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - T A R A - 16-07-2017

(16-07-2017، 22:45)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من قانع کننده بود .-.

(16-07-2017، 22:48)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:44)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کن تا 6

آگهی میدم تو روزنامه اصن :|

این خوبه فقط زمان بره یکم فکر کنم

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Maryam Farrokhy - 16-07-2017

همه فسیلا برگشتن :/
جریان چیست :|