انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - esiesi - 16-07-2017

(16-07-2017، 20:40)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 20:39)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در همون حد ک حمید میگه :| 

ب جدم سیدوشهدا ی رزو بش زنگ میزنم ایسگاش میکنم:|

بزن بزن من با رعایت فاصله جنسی پشتتم :| 

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - IM JUST TIRED - 16-07-2017

راه حل بود در خدمتم فعلا

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 16-07-2017

ینی آآ مادر گرامی ی جوری خیلی محترمانه توی حرفاش ( منظوری ) برگشت بم گفت تازه ب دوران رسیده ای حس کردم باره اولمه کلمه مامان و ب زبون میارم :|
فاک :|

(16-07-2017، 20:44)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من یکیو اسکل کردم ول کن نی هی میگه عاشقتم هرکاری میکنم برات خخخ دلمم نمیاد بهش بگم عاشقه پسر شده

یکی دیگه از دیوثای جامعه :|

یکم ببین میتونی تیغش بزنی یا نه :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Faust - 16-07-2017

(15-07-2017، 17:56)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 13:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 9:26)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 9:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2017، 17:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم منطقه آزاد:v

@Faust

منم رفتم (((:

دیروز یکی ازین قایق های روسیه اومده بود D::::

چ هوایی بود .. البته من رفته بودم اسکله(موج شکن) ..

دروغ میگیییییی ؟ یعنی بعد اینکه من رفتم بار اومد ؟ 

دوباره برم ):

من ۵ شنبه اونجا بودم .. از ساعت ۱۰ تا ۵ .. مردم یعنی !

تو از تهران پا میشی میای؟

تقریباً هر هفته !

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Son of anarchy - 16-07-2017

(16-07-2017، 20:46)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کن زنگ بزنم بش شروع کنه رپ خوندن:|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 16-07-2017

ی لحظه فک کردم منظور از منطقه جبهه جنگی ای چیزیه :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - _Lσѕт_ - 16-07-2017

کُنجکاوی چیز افتضاحیه :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Son of anarchy - 16-07-2017

(16-07-2017، 20:52)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ چیزی کنجکاوت کرده است؟:|||

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - امیر‌حسین - 16-07-2017

(16-07-2017، 20:48)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 17:56)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 13:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 9:26)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 9:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم رفتم (((:

دیروز یکی ازین قایق های روسیه اومده بود D::::

چ هوایی بود .. البته من رفته بودم اسکله(موج شکن) ..

دروغ میگیییییی ؟ یعنی بعد اینکه من رفتم بار اومد ؟ 

دوباره برم ):

من ۵ شنبه اونجا بودم .. از ساعت ۱۰ تا ۵ .. مردم یعنی !

تو از تهران پا میشی میای؟

تقریباً هر هفته !

:4fv:

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - esiesi - 16-07-2017

(16-07-2017، 20:50)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 20:46)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کن زنگ بزنم بش شروع کنه رپ خوندن:|
بعیدم نیس :| 
(16-07-2017، 20:52)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیداش کردی ؟ :|