انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 13-07-2017

(13-07-2017، 0:43)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:40)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:37)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ چرا اسمت مستره اولش؟

زبانم ضعیف بود اونموقع فرق mrs o mr و نمیدونسم , دگ اینجوری شد کار من کشید ب اینجا وگرنه دخترم :|

یاد خودم افتادم !
جلسه اول نه سالم بود که به تیچر گفتم چیتر ... 13

آره بخدا دیدی ؟:دی
منم ی سوتیا بدی میدادم یکیش همین اسمم ..ولی من نه سالم بود فرق قاشق , چنگال و نمیدونستم تو ک خوبی میرفتی کلاس زبان :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - امیر‌حسین - 13-07-2017

مهدی احمدوند_لیلی(جدید)

دلم دلم دلم رو بردی سرم سرم سرم بلا اوردی (:

نگو نگو نگو که میری .. بگو بگو بگو برام میمیری (:

بیماری بیداری این عشق... ((:

(13-07-2017، 0:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجـب ! :|

ای بابا , دیدی چ دوره زمونه ای شده ؟

اره والا :|
نمیشه ب هیچکس اعتماد کرد ! :|

حتی شما دوست عزیز :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - _Lσѕт_ - 13-07-2017

(13-07-2017، 0:51)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجـب ! :|

ای بابا , دیدی چ دوره زمونه ای شده ؟

اره والا :|
نمیشه ب هیچکس اعتماد کرد ! :|

حتی شما دوست عزیز :|

شُما الان پسر بودی یهو شُدی دختر ؟! :|
یا از همون اول دُختر بودی ما فک می‌کردیم پسری ؟! :|

(13-07-2017، 0:52)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من ی قابلیت خاصی دارم توی فضای مجازی هر جنسیتی که بخوام میشم !
آره شایدم این درست باشه ک میگی :|

انجمن ریده یا نت من مشکل داره ؟

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - امیر‌حسین - 13-07-2017

(13-07-2017، 0:55)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 0:52)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوجنسه در نیای :/
سخته تعامل باهاشون :|

(13-07-2017، 0:55)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ؟! :|
چ جالب :|
ب هر حال .. موفق باشی ای انسان  :|

(13-07-2017، 0:57)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوجنسه در نیای :/
سخته تعامل باهاشون :|
جـــون نمک , زبون باز کردی
شعراتو بخون

(13-07-2017، 0:57)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ؟! :|
چ جالب :|
ب هر حال .. موفق باشی ای انسان  :|
بخدا :|
ومن الله توفیق

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - esiesi - 13-07-2017

(12-07-2017، 20:33)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 20:21)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 19:55)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بازیِ کثیفُ تموم کُنید :| 

اینجام میگم :| 
به مردم اطلاعات غلط نده :| 

شُما پرفسور :|
اصا تکذیب شُد :|
نه شما ملُاّ :|
بعد ب من میگه عصبی :| 
کلونازدیازپام بخور سکته نکنی :| 

(12-07-2017، 20:47)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 17:33)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 9:08)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ولی قبول میکنیم

به جدم سیدوالشهدا الان حال نمیده :| 
تو انجام بده حالا

یادم نیست :/ 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=72143

آقا این آتش به اختیارا دارن خطرناک میشن :| 
باید با خودمون اسلحه حمل کنیم :| 

(13-07-2017، 1:15)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 20:33)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 20:21)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2017، 19:55)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بازیِ کثیفُ تموم کُنید :| 

اینجام میگم :| 
به مردم اطلاعات غلط نده :| 

شُما پرفسور :|
اصا تکذیب شُد :|
نه شما ملُاّ :|
بعد ب من میگه عصبی :| 
کلونازدیازپام بخور سکته نکنی :| 

شُما بَتمـن! :|
من عصبی ام ؟ (: 
دُکتـر هم ک هستـین ..!