انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - IM JUST TIRED - 22-07-2017

(22-07-2017، 16:56)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 16:44)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 16:23)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 14:25)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 14:19)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اقا حسین میشه بگین چراتو لیست سیاهتون هستم 
منو درم بیار میخوام یچیزایی رو یهت بگم

سلام دادش بیا تو پ
خ درت اوردم از تو لیست سیاه در مورد کی هست

ارشام خیلی پورو هستی دادش یه چیزی بهت میگم من شانس نداشتم این یه هفته ای که با روژین دوست بودن اعصاب معصاب تعطیل بود فک کنم پریود بوده

من همه رو سپاس میزنم ولی تورو نزدم یه چی دیگه زشته دوسته عزیز

هه شما هنوز موقعی که عشقت بایکی دیگه جز تو دوسته نفهمدید

من دیگه هیچی برا از دست دادن ندارم

پسر خوب چی میگی من عشقم لب گرفته بود از طرف باماشین دور دور میرفتن من یه سال از هرچی دختر بود فاصله گرفتم امضام هم فحش بود که ویرایش شد 

ولی این فازا رو بذار کنار گورع بابای بعضیا پیش به سوی بعدیا  Cool

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ÆMÆշЇÑζ - 22-07-2017

شت :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - IM JUST TIRED - 22-07-2017

حاجی ناموسا چاخان نکردم"__

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - -Demoniac- - 22-07-2017

(22-07-2017، 15:48)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسا نقاشی فکر می خواد ؟ : <
آدمو یاد ارتش هیتلر میندازی ! :/
چه جوانمردانه تایید می کنی !
:/
به به به این رسم نو دوستی ! :/
صد در صد فکر میخواد دوشیزه ی جوان !
یه نقاشی باید از روی فکر وبراساس قانون و قواعد ریاضی باشه !
کسی یه اثر هنری جدید و خلاقانه طرح میکنه ک فکر کنه (:
هیتلر بودم وقتی هیتلر بودن مد نبود :V
جوانمردانه D:

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 22-07-2017

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|||:

(22-07-2017، 17:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|||:
تو باز پیدات شد :| ؟

از رو خلسه اسكي نرفته بودن كه رفتن ملت :|

از رو خلسه خیلی وقته دارن اسکی میرن داداچ :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 22-07-2017

(22-07-2017، 17:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 17:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|||:
جایِ تورو گرفتم؟ :|

خلسه ع*ن كي بوده ك بخوان اسكي برن ملت از روش..
+
مخاظب من شما نبودي
باسپاس

(22-07-2017، 17:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 17:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|||:
جایِ تورو گرفتم؟ :|
اين دو سه روزه كجا بودي همه جات كبود هان؟

حله باش تموم ها...

:|

#وانتونز